Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Zagor 53
LL
#1 Posted : 12. siječnja 2018. 11:15:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 5.8.2015.(UTC)
Posts: 342
Location: Zagreb
Treće izdanje u ovoj našoj novoj turi nosi naslov “ZELENA OPASNOST” i riječ je o Zagorovoj knjizi broj 53!

Kao što i sami sigurno znate, na kraju prošle knjige imali smo priliku vidjeti kako zlatna groznica nije mimoišla ni iskusne trapere, a što će biti s Chicom kojega je Rochas ustrijelio te hoće li se na kraju i oni uspjeti obogatiti imat ćete priliku pročitati u epizodama “Šake i zlatno grumenje” te “Razjareni Zagor” koje potpisuju Decio Canzio i Gallieno Ferri.

Potom, iz pera Alfreda Castellija i Franca Donatellija čeka vas prvi dio nove pustolovine koja nosi naslov “Zelena opasnost”, a inače, riječ je o izvornim brojevima 145, 146 i 147 koji su u Italiji premijerno objavljeni u razdoblju između kolovoza i listopada 1977. godine.

Kao i obično, cijena ove nove Zagorove knjige tijekom prva dva mjeseca iznosit će 156 kuna dok ćete je potom moći kupiti za normalnih 195 kn.

Evo kako izgleda Zagor 53:



ZoranC
#2 Posted : 12. siječnja 2018. 14:28:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
Pocelo je, pocelo...
Jos devet do kraja godine. Minimum.Drool
laura10
#3 Posted : 13. siječnja 2018. 4:29:57(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
Praznik za oči
domikris
#4 Posted : 13. siječnja 2018. 10:45:29(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 29.5.2017.(UTC)
Posts: 14
Man
Location: Zagreb
SBE logo po novom
Dado A.
#5 Posted : 15. siječnja 2018. 16:38:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
ZoranC wrote:
Pocelo je, pocelo...
Jos devet do kraja godine. Minimum.Drool


Cool
bubo
#6 Posted : 15. siječnja 2018. 20:18:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
svaka tura po 1 Zagor i dobro je Laugh Laugh Laugh Laugh
andru
#7 Posted : 19. siječnja 2018. 18:18:57(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 16.1.2018.(UTC)
Posts: 3
Location: Hrvatska
Poštovani administratori Libellusa,

evo pošto sam tek nedavno otkrio vaše famozne knjige, Zagor u boji i odlučio ih polako i nadasve strpljivo skupljati od broja 1. Već sam ih podosta kupio na aukcijama, a na nadolazeće brojeve se mislim predbilježiti na rezervaciju kod vas (koliko bi iznosila poštarina za knjigu) ili ako imate ugovor s nekom knjižarom ili sl. u Splitu? Jer nigdje u Splitu nisam vidio vaše knjige. Samo par u Tisak Medije i to jako davno.

Također već sada vidim da će biti nemoguće kupiti broj 23 i 24, koji ako se i prodaju, koštaju kao jedna prosječna plaća u Hrvatskoj. Pa evo jedan prijedlog (možda noob-ovski pošto se niti malo nerazumin u izdavanje, tiskanje i nakladu knjiga). Ako bi se teoretski dovoljan broj ljudi prijavio i napravio prednarudžbu za izdanje 23 i sl. dali bi vi mogli ponovno tiskati (tj. dali bi vam se isplatilo) i pustiti u prodaju jako tražene knjige poput Zagor priče Confused

Hvala

I ispričavam se ako postavljam već postavljena pitanja. Čitao sam forum, ali nisam vidio odgovore na pitanja koja me zanimaju.
matex
#8 Posted : 19. siječnja 2018. 18:43:50(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 126
Location: Makarska
U 'Jokeru' (Profil?) vidio sam bar 15-ak Zagora.Texa ko u prici,Magicnog,Nevera..moze se pronaci dosta toga sto je u biti rasprodanoBigGrin
andru
#9 Posted : 19. siječnja 2018. 18:50:43(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 16.1.2018.(UTC)
Posts: 3
Location: Hrvatska
Bio sam prije par dana u Jokera i nemaju niti jednu Zagor knjigu u Profila. Sad neznam dali oni uopće imaju predbilješku za nova izdanja, pa ih netko odmah rezervira. Na polici nema ništa od Zagora. trebao sam pitati prodavača, ali eto u tom trenutku zaboravih.
Garfield
#10 Posted : 19. siječnja 2018. 19:34:32(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
andru mozda nije moje da odgovorim, ali posto vec dugo skupljam Libellus i u tim sam vodama. Najjednostavnije bi bilo da si odjednom uzeo komplet, sad i to je puno para, a kad si vec krenuo pojedinacno kupovati morat ces se isprsiti za broj 23 (to ti je neminovno) Vec odavno ekipa iz Libellusa su rekli da nema vise nikakvih reprinta.
Sto se tice rezervacija, samo pratis kad budu najave i javis se Libellusu na mail i rezervises primjerke i nema nikakve zime. Naravno ako si redovan kupac to ce postati neka rutina i uvjek ce te cekati primjerak.
Arbok
#11 Posted : 19. siječnja 2018. 22:46:24(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Ne trebaš ni pratiti najave. Registriraš se na webshopu i pošalješ mejl na info@libellus.hr u kojem napišeš koja buduća izdanja želiš rezervirati (u tvojem slučaju Zagora), navedeš nick pod kojim si se regao i to je to.
andru
#12 Posted : 20. siječnja 2018. 23:40:15(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 16.1.2018.(UTC)
Posts: 3
Location: Hrvatska
Hvala svima na savjetima. Mislim da bi bilo najpametnije i najpovoljnije kupiti komplet kako si i rekao ''Garfield'', jer ih ima po vrlo povoljnoj cijeni po knjizi , ali i dalje jako skupoj za odjedanput kupiti i još pratiti nova izdanja. Ali evo s obzirom da sam već trećinu knjiga uspio kupiti, polako ću upotpunjavati kolekciju. Neke sam uspio dobiti po jako povoljnoj cijeni, ali zato će br. 23 sve potprilično nadoknaditi ako ga uopće i uspijem nabaviti van kompleta.
A za nove naslove ću napraviti kako ste mi rekli i napraviti rezervaciju. A vidim da su i povoljniji kada tek izađu.
laura10
#13 Posted : 21. siječnja 2018. 4:49:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
Javis se I nemas zime sto se rezervacije tice
Ne zalijeci se na na 23,ima ljudi koje je imaju pa ne traze bas kao za Tex Mefisto ili Zmajev povratak 600-700 ili kao neki lik 1479 kn
Strpi se,na aukcijama uvijek nalete od 1kn s vrimena na vrime I odu debelo ispod cijene ....Smile
Samo pomalo.....
ZoranC
#14 Posted : 21. siječnja 2018. 7:37:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
andru wrote:
Poštovani administratori Libellusa,

evo pošto sam tek nedavno otkrio vaše famozne knjige, Zagor u boji i odlučio ih polako i nadasve strpljivo skupljati od broja 1. Već sam ih podosta kupio na aukcijama, a na nadolazeće brojeve se mislim predbilježiti na rezervaciju kod vas (koliko bi iznosila poštarina za knjigu) ili ako imate ugovor s nekom knjižarom ili sl. u Splitu? Jer nigdje u Splitu nisam vidio vaše knjige. Samo par u Tisak Medije i to jako davno.

Također već sada vidim da će biti nemoguće kupiti broj 23 i 24, koji ako se i prodaju, koštaju kao jedna prosječna plaća u Hrvatskoj. Pa evo jedan prijedlog (možda noob-ovski pošto se niti malo nerazumin u izdavanje, tiskanje i nakladu knjiga). Ako bi se teoretski dovoljan broj ljudi prijavio i napravio prednarudžbu za izdanje 23 i sl. dali bi vi mogli ponovno tiskati (tj. dali bi vam se isplatilo) i pustiti u prodaju jako tražene knjige poput Zagor priče Confused

Hvala

I ispričavam se ako postavljam već postavljena pitanja. Čitao sam forum, ali nisam vidio odgovore na pitanja koja me zanimaju.
Broj 24 nikad nije bilo tesko nabaviti. On je izasao zajedno s brojem 23 i posto je broj 23 kupovan i od strane onih koji inace ne prate ovaj serijal, ali i onih koji su kupili vise primjeraka u nadi da ce zaraditi dobre pare, broj 24 je ostao prilicno izvan vreve.
Imas ga evo aktuelno na aukcijama:
http://www.stripovi.com/...r-libellus-24/14211829/
Dado R.
#15 Posted : 21. siječnja 2018. 10:50:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
andru wrote:
Poštovani administratori Libellusa,

evo pošto sam tek nedavno otkrio vaše famozne knjige, Zagor u boji i odlučio ih polako i nadasve strpljivo skupljati od broja 1. Već sam ih podosta kupio na aukcijama, a na nadolazeće brojeve se mislim predbilježiti na rezervaciju kod vas (koliko bi iznosila poštarina za knjigu) ili ako imate ugovor s nekom knjižarom ili sl. u Splitu? Jer nigdje u Splitu nisam vidio vaše knjige. Samo par u Tisak Medije i to jako davno.

Također već sada vidim da će biti nemoguće kupiti broj 23 i 24, koji ako se i prodaju, koštaju kao jedna prosječna plaća u Hrvatskoj. Pa evo jedan prijedlog (možda noob-ovski pošto se niti malo nerazumin u izdavanje, tiskanje i nakladu knjiga). Ako bi se teoretski dovoljan broj ljudi prijavio i napravio prednarudžbu za izdanje 23 i sl. dali bi vi mogli ponovno tiskati (tj. dali bi vam se isplatilo) i pustiti u prodaju jako tražene knjige poput Zagor priče Confused

Hvala

I ispričavam se ako postavljam već postavljena pitanja. Čitao sam forum, ali nisam vidio odgovore na pitanja koja me zanimaju.


Ja sam malcice spor u odgovorima Baseball Scared Sad ali srecom ekipa ovdje na forumu uvijek rado pomogne i vjerujem
da si dobio vecinu odgovora no evo i ja cu ponoviti. Sto se tice pracenja novih brojeva to je najlakse na nacin da se registriras
kod nas u webshopu (http://www.libellus.hr/prijava) javis nam na info@libellus.hr svoj nick i serijal (junaka) kojeg zelis pratiti.
I onda ne moras nuzno pratiti ni najave i neces ostati bez svog primjerka.

Odnedavno bi u Splitu trebalo biti moguce nabaviti sva nasa izdanja kod "Hocu Knjigu" oni su preuzeli poslovnicu Profila ako se ne varam.
Najbolje se raspitati kod prodavaca.

Sto se tice brojeva koji ti nedostaju, mi ne radimo reprinte ali sam siguran da se strpljenjem moze doci do zeljenog izdanja...
Dado R.
#16 Posted : 23. siječnja 2018. 22:32:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
U prodaji! Smile
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,130 seconds.