Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Vučica 2
LL
#1 Posted : 31. ožujka 2018. 17:50:33(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 5.8.2015.(UTC)
Posts: 342
Location: Zagreb
Nakon trećeg integrala Kriss od Valnora vrijeme je da najavimo i drugi integral naše drage, simpatične Vučice, a u njemu vas očekuju sljedeća tri albuma:

1. Vrana
2. Skald
3. Kraljica mračnih vilenjaka


Sve priče u ovoj knjizi ponovno potpisuju Yann (scenarij) i Roman Surzhenko (crtež), a u Francuskoj su izvorno objavljene u travnju 2014. (Vrana), siječnju 2015. (Skald) i rujnu 2016. godine (Kraljica mračnih vilenjaka).

Na kraju još samo informacija da će redovna cijena drugog integrala “Vučice” biti 225 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti za 180 kuna.

Bacite pogled:



Garfield
#2 Posted : 31. ožujka 2018. 22:31:26(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Kad se vec uzima Kriss, vjerovatno ce i Vucica LOL
kico
#3 Posted : 1. travnja 2018. 18:28:50(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Divota!!!!!!!!!!!!!! Love
bubo
#4 Posted : 3. travnja 2018. 14:00:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
huhu ova tura će biti čista uživancija za čitanje
Novikorisnik
#5 Posted : 9. travnja 2018. 10:48:06(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Jao, baš lijepo! Nema Nathana, aliu veselim se Thorgalu. Idem odmah pročitati prve brojeve vučice i kriss
laura10
#6 Posted : 9. travnja 2018. 13:58:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
Novikorisnik wrote:
Jao, baš lijepo! Nema Nathana, aliu veselim se Thorgalu. Idem odmah pročitati prve brojeve vučice i kriss

blago ti se,meni zasad tiha patnja Thorgal,ali nece dugo proci da ga uzmem(cim rijesim Magicnog i KenaBigGrin )
Novikorisnik
#7 Posted : 9. travnja 2018. 16:37:01(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Oh, Nathanov sam fan, ali kompletni Thorgal mi je možda i najbolji serijal od Libellusa. BigGrin Možemo pričati o cijeni, ali odličan tempo izlaska, odlično izdanje. Iskreno su mogli Thorgala završiti prije 9.-10. knjige kada je bilo očito da se Van Hamme zamorio, premda je Sente dostojno preuzeo serijal. Ne znam, nepopravljivi sam romantik, i volio bih da Thorgalova obitelj konačno nađe mir bez daljnjih iskušenja BigGrin

Jedino što mi ne paše, i to više s pozicije oca, je što serijal postaje okrutniji, tj. više nije baš za djecu do određene dobi.
anto
#8 Posted : 25. svibnja 2018. 14:07:31(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
pitanje:
zašto ste ubacivali po dva albuma u Mladost i Kris,a po tri u Vučicu?

postoji onaj grafik,gde se 8.album Kris i 7.Vučice ukrštaju sa 36.redovne serije - po tome bi trebalo da ste stavili 4 albuma u ovaj integral?
anto
#9 Posted : 27. svibnja 2018. 19:36:51(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak


sad videh šta ke kićo napisao:
Kriss:

7. La Montagne du temps (2017)
8. Le Maître de justice (2018)


Thorgal:

34. Kah-Aniel (2013)
35. Le Feu écarlate (2016)
36. Aniel (2018)


ako je tačan ovaj grafik,vidite na šta mislim - ove godine ćemo dobiti 12.knjigu sa 36.albumom Torgala,a verujem i 4.Kris sa osmim albumom.
Ide i osmi Vučice,ali ona ide 3 u 1 pa nema dovoljan broj albuma za 3.knjigu.
anto
#10 Posted : 30. svibnja 2018. 23:33:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
ima li na ovom forumu kakvih dijaloga u smislu razmene informacija i mišljenja,ili se sve svodi na "sjajno","bravo","kupljeno","kad će ovo/ono"...
Dado A.
#11 Posted : 31. svibnja 2018. 8:30:25(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
anto wrote:
ima li na ovom forumu kakvih dijaloga u smislu razmene informacija i mišljenja,ili se sve svodi na "sjajno","bravo","kupljeno","kad će ovo/ono"...


Ima, Anto, ima... I ti to vrlo dobro znaš, ali i majstorski se znaš praviti kao da nemaš pojma.Cool Katkad nismo u mogućnosti odmah odgovoriti jer imamo drugih obaveza, a katkad se zna dogoditi da se postavljaju pitanja na koja smo već dali odgovore.Smile

Što se ovoga tvog pitanja tiče, o njemu je već bilo riječi, ali nije problem, idemo opet...

Naime, po Grzegorzovim riječima plan njega i ekipe bio je da se objave 4 albuma Kriss, 3 albuma Vučice i 4 albuma Thorgalove mladosti, ali nakon fantastičnog uspjeha svih navedenih serijala odlučilo se produbiti priču i nastaviti dalje sa svima te se u ovom trenutku uopće ne zna kada će se (i hoće li se uopće) oni privesti kraju jer je u međuvremenu došlo do promjene scenarista (Thorgal, Kriss) i planovi su se izmijenili, ali to je već neka druga priča.

Što se tiče slike iz albuma koju si postavio, riječ je tek o trećoj verziji i ona je novijeg datuma te se već dvaput mijenjala od 2010. godine naovamo, a vrlo je velika mogućnost da će se još poneki put promijeniti.
anto
#12 Posted : 31. svibnja 2018. 8:57:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Dado A. wrote:
anto wrote:
ima li na ovom forumu kakvih dijaloga u smislu razmene informacija i mišljenja,ili se sve svodi na "sjajno","bravo","kupljeno","kad će ovo/ono"...


Ima, Anto, ima... I ti to vrlo dobro znaš, ali i majstorski se znaš praviti kao da nemaš pojma.Cool Katkad nismo u mogućnosti odmah odgovoriti jer imamo drugih obaveza, a katkad se zna dogoditi da se postavljaju pitanja na koja smo već dali odgovore.Smile

Što se ovoga tvog pitanja tiče, o njemu je već bilo riječi, ali nije problem, idemo opet...

Naime, po Grzegorzovim riječima plan njega i ekipe bio je da se objave 4 albuma Kriss, 3 albuma Vučice i 4 albuma Thorgalove mladosti, ali nakon fantastičnog uspjeha svih navedenih serijala odlučilo se produbiti priču i nastaviti dalje sa svima te se u ovom trenutku uopće ne zna kada će se (i hoće li se uopće) oni privesti kraju jer je u međuvremenu došlo do promjene scenarista (Thorgal, Kriss) i planovi su se izmijenili, ali to je već neka druga priča.

Što se tiče slike iz albuma koju si postavio, riječ je tek o trećoj verziji i ona je novijeg datuma te se već dvaput mijenjala od 2010. godine naovamo, a vrlo je velika mogućnost da će se još poneki put promijeniti.

uf,nisam želeo da zvučim kako si me shvatio - ovaj poslednji post nisam uputio uredništvu,već nekome ko poznaje bolje forum od mene,jer pretpostavljam da si već negde napisao to što si sad napisao;kad god čitkaram forum ne bih li došao do nekih konkretnijih informacija,u 97.45% nailazim na postove koje sam gore naveo.
Verovatno se sećaš da sam svojevremeno pokrenuo pisanje po pitanju Riđobradovih albuma,ali naišavši na muk i tišinu,batalio sam posao - šteta što se ne diskutuje malo više o sadržini stripova ,definitivno to nedostaje forumu,ada ne bude čisto informativnog tipa kad šta izlazi.
Lično me zanimaju neke stvari poput IR$ ili Odmetnutih,pa se ne bih bunio kad bih saznao nešto više o njima.
Šta mislite (ti i drugi Dado,ali i ostala ekipa) da se otvori tema "Čitam trenutno ..." gde bi davali neke svoje osvrte i na LL izdanja ali i na ona od drugih izdavača?

Hvala ti na pojašnjenju za spinofove i ne zameri na nesporazumu - a najiskrenije ti kažem da mašiš kad kažeš da vrlo dobro znam i da se pravim da nemam pojma,jer veruj mi da stvrano ne bih ovo pitao da imam ikakvog pojma - ne vidim šta dobijam time.

I za kraj,moram da pohvalim spinof izdanja - prvobitni plan mi je bio da ih sačekam od Darkvuda,ali videvši da će to biti ko zna kad,a prelistavši zadnju turu ostao sam zapanjen kako lepo izgledaju ovi albumi,reših da se i sam uključim u njihovu nabavku.
Malo kasno,ali ne i prekasno.
Pretpostavljam da će te u bližoj budućnosti objaviti i treću knjigu Mladosti,a onda se čeka da se skupe materijali za ostale edicije?
Novikorisnik
#13 Posted : 7. lipnja 2018. 14:41:34(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Dobra je vučica, ali imam dojam da je u dvojci previše razvučena radnja u 3 albuma.
Dado A.
#14 Posted : 26. lipnja 2018. 0:07:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
anto wrote:
Dado A. wrote:
anto wrote:
ima li na ovom forumu kakvih dijaloga u smislu razmene informacija i mišljenja,ili se sve svodi na "sjajno","bravo","kupljeno","kad će ovo/ono"...


Ima, Anto, ima... I ti to vrlo dobro znaš, ali i majstorski se znaš praviti kao da nemaš pojma.Cool Katkad nismo u mogućnosti odmah odgovoriti jer imamo drugih obaveza, a katkad se zna dogoditi da se postavljaju pitanja na koja smo već dali odgovore.Smile

Što se ovoga tvog pitanja tiče, o njemu je već bilo riječi, ali nije problem, idemo opet...

Naime, po Grzegorzovim riječima plan njega i ekipe bio je da se objave 4 albuma Kriss, 3 albuma Vučice i 4 albuma Thorgalove mladosti, ali nakon fantastičnog uspjeha svih navedenih serijala odlučilo se produbiti priču i nastaviti dalje sa svima te se u ovom trenutku uopće ne zna kada će se (i hoće li se uopće) oni privesti kraju jer je u međuvremenu došlo do promjene scenarista (Thorgal, Kriss) i planovi su se izmijenili, ali to je već neka druga priča.

Što se tiče slike iz albuma koju si postavio, riječ je tek o trećoj verziji i ona je novijeg datuma te se već dvaput mijenjala od 2010. godine naovamo, a vrlo je velika mogućnost da će se još poneki put promijeniti.

uf,nisam želeo da zvučim kako si me shvatio - ovaj poslednji post nisam uputio uredništvu,već nekome ko poznaje bolje forum od mene,jer pretpostavljam da si već negde napisao to što si sad napisao;kad god čitkaram forum ne bih li došao do nekih konkretnijih informacija,u 97.45% nailazim na postove koje sam gore naveo.
Verovatno se sećaš da sam svojevremeno pokrenuo pisanje po pitanju Riđobradovih albuma,ali naišavši na muk i tišinu,batalio sam posao - šteta što se ne diskutuje malo više o sadržini stripova ,definitivno to nedostaje forumu,ada ne bude čisto informativnog tipa kad šta izlazi.
Lično me zanimaju neke stvari poput IR$ ili Odmetnutih,pa se ne bih bunio kad bih saznao nešto više o njima.
Šta mislite (ti i drugi Dado,ali i ostala ekipa) da se otvori tema "Čitam trenutno ..." gde bi davali neke svoje osvrte i na LL izdanja ali i na ona od drugih izdavača?

Hvala ti na pojašnjenju za spinofove i ne zameri na nesporazumu - a najiskrenije ti kažem da mašiš kad kažeš da vrlo dobro znam i da se pravim da nemam pojma,jer veruj mi da stvrano ne bih ovo pitao da imam ikakvog pojma - ne vidim šta dobijam time.

I za kraj,moram da pohvalim spinof izdanja - prvobitni plan mi je bio da ih sačekam od Darkvuda,ali videvši da će to biti ko zna kad,a prelistavši zadnju turu ostao sam zapanjen kako lepo izgledaju ovi albumi,reših da se i sam uključim u njihovu nabavku.
Malo kasno,ali ne i prekasno.
Pretpostavljam da će te u bližoj budućnosti objaviti i treću knjigu Mladosti,a onda se čeka da se skupe materijali za ostale edicije?


Sve pet, drago mi je da smo sve razjasnili i da je samo bila riječ o nesporazumu.Cool

Što se ostalih detalja tiče, ajmo po redu:

anto wrote:
Lično me zanimaju neke stvari poput IR$ ili Odmetnutih,pa se ne bih bunio kad bih saznao nešto više o njima. Šta mislite (ti i drugi Dado,ali i ostala ekipa) da se otvori tema "Čitam trenutno ..." gde bi davali neke svoje osvrte i na LL izdanja ali i na ona od drugih izdavača?


Super ideja, samo naprijed...Smile S tim da imaš u vidu da ćemo se mi uključiti u onolikoj mjeri koliko nam druge obaveze budu dopuštale.Cool

anto wrote:
I za kraj,moram da pohvalim spinof izdanja - prvobitni plan mi je bio da ih sačekam od Darkvuda,ali videvši da će to biti ko zna kad,a prelistavši zadnju turu ostao sam zapanjen kako lepo izgledaju ovi albumi,reših da se i sam uključim u njihovu nabavku. Malo kasno,ali ne i prekasno. Pretpostavljam da će te u bližoj budućnosti objaviti i treću knjigu Mladosti,a onda se čeka da se skupe materijali za ostale edicije?


Prije svega hvala na lijepim riječima, a što se sljedećih knjiga Kriss, Vučice i Mladosti tiče njih ćemo objavljivati onako kako nam se sve to najbolje bude uklapalo u naš izdavački plan, ali naravno da nam je generalno cilj da to bude ukorak s Francuzima koliko je god to moguće.Cool Jasno, dosta toga ovisi i o njihovim budućim planovima, ali o tom potom...Smile
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,116 seconds.