Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Važna obavijest: Piratska izdanja
LL
#1 Posted : 7. rujna 2018. 0:08:04(UTC)
Rank: Libellus

Nakon što se već neko vrijeme jasno moglo primijetiti kako se na određenim online platformama u susjednim državama mogu kupiti piratska izdanja nekih naših rasprodanih knjiga (Tex 1 & 2, Tex almanah 1, Mister No almanah 1 & 2 itd.), od nadležnih institucija dobili smo informaciju kako su zahvaljujući zajedničkoj suradnji kao žarišta zasad locirana dva grada u Srbiji te tri u Bosni i Hercegovini te da će se proces suradnje nastaviti s ciljem konačnog rješavanja tog problema.

Do privođenja kraju navedenog slučaja, nama samo preostaje svim stripofilima predložiti dodatan oprez prilikom kupovine prije spomenutih naslova uz napomenu da obrate pozornost na izgled izdanja jer je razlika između originala i piratske kopije očita.
danant
#2 Posted : 8. rujna 2018. 15:22:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Man
Mene su zavrnuli za Mr No Almanahe 1,2 ali kad sam zapretio policijom, vratio mi je pare a ja njemu stripove.
Ipak sam hteo da im stanem na put ali nisam naisao na podrsku sto Limundo, Kupindo, Kupujem prodajem sajtova, kao ni ekipe sa foruma. Cak sam razgovarao i sa nekim od predstavnika VC, koji isto znaju za sve ovo ali niko nije imao neku posebnu zelju...

Tako da kao sto je gore receno... Obratite paznju i otvorite cetvoro ociju. Da nisam drzao Libellusove almanahe u rukama nekad, ne bih prepoznao pirata. Mada se formati piratskih almanaha 1 i 2 razlikuju. Nisu bas potrefili velicine da budu iste. Lik je Jelka015, 22kaka na forumima i sajtovima za prodaju. Neko selo Jadarska Lestica. A ima lanac i u BG...Odnosno na srpskim sajtovima za prodaju ih ima par sa piratima

Znam da su radili i dosta novih Tex kniga ali one jesu pirati ali nisu kopije Libellusa. Takodje imaju i onog Dampira u Mostaru i Mister No specijale

Sve u svemu ako primetite da je jos neko Libellusovo izdanje direktno piraterizovano samo nas obavestite da znamo.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.