Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Nathan Never 68
LL
#1 Posted : 15. prosinca 2018. 1:31:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 5.8.2015.(UTC)
Posts: 342
Location: Zagreb
Šesto izdanje (od ukupno osam) koje ćemo najaviti u sklopu ove naše sljedeće ture koja bi do kraja sljedećeg tjedna trebala biti u prodaji je 68. knjiga Nathana Nevera, a epizode (201-203) koje vas čekaju u njoj su:

“NEUHVATLJIVI” (Michele Medda / Roberto De Angelis)
“TORANJ SA SATOM” (Michele Medda / Roberto De Angelis)
“SVIJET SUTRAŠNJICE” (Antonio Serra / Paolo Di Clemente, Stefano Martino, Ivan Calcaterra, Elena Pianta, Giancarlo Olivares i Roberto De Angelis)


Dvodijelna pustolovina “Neuhvatljivi” / “Toranj sa satom” u Italiji je izvorno objavljena u veljači i ožujku 2008., a sjajni “Svijet sutrašnjice” u travnju iste godine. Naravno, kao i obično, autor svih naslovnica je genijalni Roberto De Angelis!

Regularna cijena ove Nathanove knjige bit će 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 156 kuna.

Bacite pogled:



Jerry Krause
#2 Posted : 15. prosinca 2018. 15:07:15(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Ne sumnjam da je riječ o još jednoj odličnoj NN knjizi.

Samo brate, punih 5 mjeseci je prošlo.OhMyGod

Nemojte nam to više činiti.
Dado A.
#3 Posted : 15. prosinca 2018. 17:15:25(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
Ne sumnjam da je riječ o još jednoj odličnoj NN knjizi.

Samo brate, punih 5 mjeseci je prošlo.OhMyGod

Nemojte nam to više činiti.


Ovo je 6. knjiga redovnog serijala ove godine, a toliko ih je bilo i 2017. tako da ne vidim razlog ni za kakvo kukanje.Cool Okej, prošlo je 5 mjeseci od prošle redovne knjige, ali i sam znaš da ne možeš tako parcijalno gledati ni na jedno naše izdanje, a naročito ne na Nathana s obzirom na sva njegova spin-off izdanja. Razdoblje od 12-18 mjeseci je već malo bolji lakmus papir, ali i tu se znaju dogoditi neke objektivne okolnosti koje poremete sve. Primjerice, u sljedećoj turi idu i Univerzum Alfa i NN maxi, a u turi nakon toga sljedeća knjiga redovnog serijala tako da nema ni govora o nekom usporavanju ili nečemu sličnom. Naprosto se katkad tako sve posloži...Smile

I da, knjiga je odlična!Cool
Garfield
#4 Posted : 15. prosinca 2018. 23:32:11(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Imam osjecaj da jedan od Dada voli Texa posto je njega izaslo 20 knjiga BigGrin BigGrin BigGrin
Dado A.
#5 Posted : 16. prosinca 2018. 9:21:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Garfield wrote:
Imam osjecaj da jedan od Dada voli Texa posto je njega izaslo 20 knjiga BigGrin BigGrin BigGrin


Sexa nikad dosta, care!BigGrin
Odoakar
#6 Posted : 16. prosinca 2018. 14:29:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 19.3.2013.(UTC)
Posts: 52
Location: Zagreb
16kn poskupljenje (cca 12%)....porasli troškovi proizvodnje?
Dado A.
#7 Posted : 16. prosinca 2018. 16:36:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Odoakar wrote:
16kn poskupljenje (cca 12%)....porasli troškovi proizvodnje?


Ma jok, samo se želimo što prije brutalno obogatiti.Cool
Dado R.
#8 Posted : 16. prosinca 2018. 23:59:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dado A. wrote:
Odoakar wrote:
16kn poskupljenje (cca 12%)....porasli troškovi proizvodnje?


Ma jok, samo se želimo što prije brutalno obogatiti.Cool


LOL LOL LOL BigGrin Cool Cool
kico
#9 Posted : 17. prosinca 2018. 9:45:51(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Dado A. wrote:
Odoakar wrote:
16kn poskupljenje (cca 12%)....porasli troškovi proizvodnje?


Ma jok, samo se želimo što prije brutalno obogatiti.Cool


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Novikorisnik
#10 Posted : 17. prosinca 2018. 15:46:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Sasvim je legitimno da zaradite i želim vam puno uspjeha u tome, ali pitanje o najnovijem poskupljenju je na mjestu. Što konkretno utječe na isto, pogotovo što je riječ o ongoing serijalu, ima li smisla nastavljati ili ako će i dalje poskupiti počnemo prekidati. A pogotovo što mislim da je naivno vjerovati da će poput benzina možda tu i tamo pojeftiniti.
Dado A.
#11 Posted : 17. prosinca 2018. 19:20:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Novikorisnik wrote:
Sasvim je legitimno da zaradite i želim vam puno uspjeha u tome, ali pitanje o najnovijem poskupljenju je na mjestu. Što konkretno utječe na isto, pogotovo što je riječ o ongoing serijalu, ima li smisla nastavljati ili ako će i dalje poskupiti počnemo prekidati. A pogotovo što mislim da je naivno vjerovati da će poput benzina možda tu i tamo pojeftiniti.


Naravno da je pitanje na mjestu, a isto tako smatram i da je moj ton onoga odgovora također bio jasan jer smo o navedenoj problematici pričali već mali milijun puta u zadnjih 14 godina.Cool

Ali okej, nije problem još jednom ponoviti da su naše prodajne cijene jasno određene cijenama svih proizvodnih inputa i stoga kada te stavke odu gore to se neizbježno mora osjetiti i na krajnjim cijenama naših izdanja. Također, savršeno smo svjesni i da bi određeni stripofili mogli odustati zbog navedenog poskupljenja i jako nam je žao zbog toga, no na taj dio ne možemo utjecati jer nema apsolutno nikakve veze s nama. Naš osnovni cilj je dovršiti sve započete (a i one nove, buduće) serijale i taj dio nikad nije bio niti će ikad biti upitan, a koliku će nakladu imati svaki od tih zadnjih brojeva i po kojoj će se cijeni prodavati nećemo određivati mi nego potražnja kupaca i pripadajuće cijene svih proizvodnih inputa u tome zadanom trenutku.
Novikorisnik
#12 Posted : 18. prosinca 2018. 12:23:23(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Thnx na odgovoru, (nisam prije popratio razloge poskupljenjima), nadam se da ćete ako bude daljnjih poskupljenja u proizvodnji moći iznaći alternativu.

Čitamo se.
Novikorisnik
#13 Posted : 3. siječnja 2019. 13:16:29(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Prve dvije priče su odlične, treća mi je bezveze. Najavljeni Univerzum Alfa se nastavlja na tu epizodu?
Dado A.
#14 Posted : 3. siječnja 2019. 19:32:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Novikorisnik wrote:
Prve dvije priče su odlične, treća mi je bezveze. Najavljeni Univerzum Alfa se nastavlja na tu epizodu?


Dijelom da, ali ne u klasičnom obliku.Smile Univerzum Alfa razgranat je u više različitih pravaca, a s prvim od njih - onim koji se odnosi na Euroazijsku podružnicu i našu staru poznanicu Asjiu Heke - imat ćete se priliku upoznati u prvom broju UA koji će biti vani do kraja ovog mjeseca.Cool
Novikorisnik
#15 Posted : 3. siječnja 2019. 19:43:37(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Dado A. wrote:
Novikorisnik wrote:
Prve dvije priče su odlične, treća mi je bezveze. Najavljeni Univerzum Alfa se nastavlja na tu epizodu?


Dijelom da, ali ne u klasičnom obliku.Smile Univerzum Alfa razgranat je u više različitih pravaca, a s prvim od njih - onim koji se odnosi na Euroazijsku podružnicu i našu staru poznanicu Asjiu Heke - imat ćete se priliku upoznati u prvom broju UA koji će biti vani do kraja ovog mjeseca.Cool


Love
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,101 seconds.