Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

34 Pages<12345>»
Pitanja za LL
CheddarBob
#41 Posted : 4. svibnja 2019. 16:55:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 233
Man
Location: Samobor
maddjuro wrote:
gigant u boji sumnjam da ces moć kupit za manje od nekih 200-250kn;


I dalje puno manje nego 12-ak godina stari c/b giganti na aukcijama.
SZOCK
Diskach
#42 Posted : 5. svibnja 2019. 16:05:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
CheddarBob wrote:
maddjuro wrote:
gigant u boji sumnjam da ces moć kupit za manje od nekih 200-250kn;


I dalje puno manje nego 12-ak godina stari c/b giganti na aukcijama.


Upravo tako, ja ih odmah uzimam ako budu izdani.
Yggdrassil
#43 Posted : 8. svibnja 2019. 7:16:31(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 59
Hoće li izdanja iz nove ture biti moguće kupiti na štandu Libellusa na CRŠ-u?
Da li treba rezervirati unaprijed za preuzimanje na CRŠ-u?
Dado R.
#44 Posted : 8. svibnja 2019. 8:18:31(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.774
Location: Zagreb
Yggdrassil wrote:
Hoće li izdanja iz nove ture biti moguće kupiti na štandu Libellusa na CRŠ-u?
Da li treba rezervirati unaprijed za preuzimanje na CRŠ-u?

Ove godine necemo imati stand na CRŠu, nazalost organizator nam se nije javio na vrijeme pa se ne mozemo u tako kratkom vremenu organizirati.
maddjuro
#45 Posted : 8. svibnja 2019. 17:24:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
hoće li do petka izaći ova tura?
Nikola444
#46 Posted : 8. svibnja 2019. 22:00:44(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.1.2019.(UTC)
Posts: 17
Već sam bio pitao za DD gigante, evo još da pitam i za specijal, maxi, almanahe. Zapravo sve od DD 😊
Ima li šanse? Ljubomoran sam na fanove NN, imaju cijeli univerzum. I ja bi cijeli DD svijet strave ☠️
maddjuro
#47 Posted : 8. svibnja 2019. 22:55:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Nikola444 wrote:
Već sam bio pitao za DD gigante, evo još da pitam i za specijal, maxi, almanahe. Zapravo sve od DD 😊
Ima li šanse? Ljubomoran sam na fanove NN, imaju cijeli univerzum. I ja bi cijeli DD svijet strave ☠️


to ti je sve ludens izdao
Nikola444
#48 Posted : 8. svibnja 2019. 23:08:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.1.2019.(UTC)
Posts: 17
maddjuro wrote:
Nikola444 wrote:
Već sam bio pitao za DD gigante, evo još da pitam i za specijal, maxi, almanahe. Zapravo sve od DD 😊
Ima li šanse? Ljubomoran sam na fanove NN, imaju cijeli univerzum. I ja bi cijeli DD svijet strave ☠️


to ti je sve ludens izdao


Nisam siguran da razumijem komentar. Želiš reći da misliš da iz tog razloga Libellus ne bi odlučio na te serije?
Što se mene tiče, stvarno bi volio imati sve te serije u izadnju Libellusa, što zbog tvrdih korica, papira, a možda i najviše zbog prijevoda, pa Ludens izdaje i redovnu seriju koju radije kupujem u izdanju Libellusa.
I ako bi postojala ostala DD izdanja od Libellusa, također bi i njih kupovao.
Yggdrassil
#49 Posted : 28. svibnja 2019. 14:34:52(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.7.2015.(UTC)
Posts: 59
Kada ide najava nove ture?

Po redovnom rasporedu iduća bi trebala biti početkom lipnja, ili je ova MaFest tura poremetila normalni raspored?
Dado A.
#50 Posted : 28. svibnja 2019. 23:18:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Yggdrassil wrote:
Kada ide najava nove ture?

Po redovnom rasporedu iduća bi trebala biti početkom lipnja, ili je ova MaFest tura poremetila normalni raspored?


Mislim da si pogriješio.Smile Naime, tura za MaFest bila je 5. u ovoj godini, a to znači da se držimo obećanog ritma od jedne ture mjesečno. Dakle, iduća bi trebala izaći do kraja lipnja, a najave će ići 7-10 dana prije izlaska.Cool
mmihoci
#51 Posted : 29. svibnja 2019. 11:33:30(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Dado A. wrote:
Yggdrassil wrote:
Kada ide najava nove ture?

Po redovnom rasporedu iduća bi trebala biti početkom lipnja, ili je ova MaFest tura poremetila normalni raspored?


Mislim da si pogriješio.Smile Naime, tura za MaFest bila je 5. u ovoj godini, a to znači da se držimo obećanog ritma od jedne ture mjesečno. Dakle, iduća bi trebala izaći do kraja lipnja, a najave će ići 7-10 dana prije izlaska.Cool


Ja se samo bojim da ćete (Libellus) ritmom zaostajati s ritmom izlazaka stripova samih Izdavača. A najviše se bojim da neću doživjeti da Nathan Never bude u "zaostatku" od "samo" koji mjesec u odnosu na Bonelli.Crying Crying
Dado A.
#52 Posted : 29. svibnja 2019. 12:45:21(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Dado A. wrote:
Yggdrassil wrote:
Kada ide najava nove ture?

Po redovnom rasporedu iduća bi trebala biti početkom lipnja, ili je ova MaFest tura poremetila normalni raspored?


Mislim da si pogriješio.Smile Naime, tura za MaFest bila je 5. u ovoj godini, a to znači da se držimo obećanog ritma od jedne ture mjesečno. Dakle, iduća bi trebala izaći do kraja lipnja, a najave će ići 7-10 dana prije izlaska.Cool


Ja se samo bojim da ćete (Libellus) ritmom zaostajati s ritmom izlazaka stripova samih Izdavača. A najviše se bojim da neću doživjeti da Nathan Never bude u "zaostatku" od "samo" koji mjesec u odnosu na Bonelli.Crying Crying


Sasvim je prirodno bojati se, ali ako malčice preciznije prebrojiš što smo mi to sve dosad objavili od Nathana vjerujem da ćeš se prestati bojati.Cool A ako se potom prisjetiš kakav je tretman tvoj (i moj) omiljeni strip imao kod ostalih izdavačkih kuća koje su ga bile uzimale pod svoje okrilje vjerujem da će ti na licu čak zatitrati i osmijeh.Smile
bubo
#53 Posted : 29. svibnja 2019. 12:48:31(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Dado A. wrote:
mmihoci wrote:
Dado A. wrote:
Yggdrassil wrote:
Kada ide najava nove ture?

Po redovnom rasporedu iduća bi trebala biti početkom lipnja, ili je ova MaFest tura poremetila normalni raspored?


Mislim da si pogriješio.Smile Naime, tura za MaFest bila je 5. u ovoj godini, a to znači da se držimo obećanog ritma od jedne ture mjesečno. Dakle, iduća bi trebala izaći do kraja lipnja, a najave će ići 7-10 dana prije izlaska.Cool


Ja se samo bojim da ćete (Libellus) ritmom zaostajati s ritmom izlazaka stripova samih Izdavača. A najviše se bojim da neću doživjeti da Nathan Never bude u "zaostatku" od "samo" koji mjesec u odnosu na Bonelli.Crying Crying


Sasvim je prirodno bojati se, ali ako malčice preciznije prebrojiš što smo mi to sve dosad objavili od Nathana vjerujem da ćeš se prestati bojati.Cool A ako se potom prisjetiš kakav je tretman tvoj (i moj) omiljeni strip imao kod ostalih izdavačkih kuća koje su ga bile uzimale pod svoje okrilje vjerujem da će ti na licu čak zatitrati i osmijeh.Smile


a koja će tek milina biti kad se edicija sastavi)))))
mmihoci
#54 Posted : 29. svibnja 2019. 13:22:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Dado A. wrote:
mmihoci wrote:
Dado A. wrote:
Yggdrassil wrote:
Kada ide najava nove ture?

Po redovnom rasporedu iduća bi trebala biti početkom lipnja, ili je ova MaFest tura poremetila normalni raspored?


Mislim da si pogriješio.Smile Naime, tura za MaFest bila je 5. u ovoj godini, a to znači da se držimo obećanog ritma od jedne ture mjesečno. Dakle, iduća bi trebala izaći do kraja lipnja, a najave će ići 7-10 dana prije izlaska.Cool


Ja se samo bojim da ćete (Libellus) ritmom zaostajati s ritmom izlazaka stripova samih Izdavača. A najviše se bojim da neću doživjeti da Nathan Never bude u "zaostatku" od "samo" koji mjesec u odnosu na Bonelli.Crying Crying


Sasvim je prirodno bojati se, ali ako malčice preciznije prebrojiš što smo mi to sve dosad objavili od Nathana vjerujem da ćeš se prestati bojati.Cool A ako se potom prisjetiš kakav je tretman tvoj (i moj) omiljeni strip imao kod ostalih izdavačkih kuća koje su ga bile uzimale pod svoje okrilje vjerujem da će ti na licu čak zatitrati i osmijeh.Smile


Ok. Istina priznajem da Libellus "pakovanja" su vrhunska i puno ispred ostalih izdavača s "balkanštine" kao što sam već negdje na ovom forumu spomenuo i da, Nathan Never još jedino vi gurate i nadam se da ćete uspjeti dogurat do kraja mada prodaja tih stripova i nije u rangu recimo Zagora, Texa ili Mr No-a (općenito govoreći i naravno vaša izdanja).
Vidim da mi jedino prestaje ili naučiti talijanski (hm, iskreno, bljak mi je to) ili
primijeniti neku "tehnologiju" iz "Natahnovog universuma" da se dostigne neka vrst "besmrtnosti" tipa:
- upload/download svog uma "negdje" i download na recimo sličnu "infrastrukturu" kao što ima Martin Mystere iz vremenskog perioda Nathana Nevera.
- kloniranje u više "malađih" kopija samog sebe i tako svakih X godina do u beskonačnost
- "multiuneverziranje" - odjednom u više univerzuma pročitat sve prošle i buduće brojeve Nathana Nevera
- "kvantizirati" se odnosno postati "Kvantni" čovjek - možda i najbolje jer vrijeme i prostor u tom slučaju su nebitni

U svakom slučaju ako uspijete "ubrzati" ritam (ili povećat broj knjiga po turi) super, a ako ne onda kak veli moja nećaka: "paa dooobro je i ovak..."
Diskach
#55 Posted : 29. svibnja 2019. 16:15:28(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Evo meni osobno ovaj ritam Nathana paše, samo bi volio da se mrvu više zapne na zatvarnje one rupe knjiga 13-21...ružno mi ovako na polici Flapper

A nekako mi se čini da je dio o tome kako su se drugi (SD, Ludens i Arkona) odnosili prema NN bio više o tome da ga nisu izdavali po redu, da nisu išle sve edicije i da su odustali, a ne na kvalitetu izdanja....
Dado A.
#56 Posted : 29. svibnja 2019. 16:44:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Diskach wrote:
A nekako mi se čini da je dio o tome kako su se drugi (SD, Ludens i Arkona) odnosili prema NN bio više o tome da ga nisu izdavali po redu, da nisu išle sve edicije i da su odustali, a ne na kvalitetu izdanja....


Upravo to.Cool
farmaceut
#57 Posted : 30. svibnja 2019. 18:36:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.5.2019.(UTC)
Posts: 5
Location: Zadar
Pozdrav!


Zanima me imate li u planu objaviti grafičku novelu Monolith od Roberta Recchionija u doglednoj budućnosti?
Dado A.
#58 Posted : 1. lipnja 2019. 14:54:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
farmaceut wrote:
Pozdrav!


Zanima me imate li u planu objaviti grafičku novelu Monolith od Roberta Recchionija u doglednoj budućnosti?


Zasad nam to nije u planu, no nikad ne reci nikad.Cool
anto
#59 Posted : 2. lipnja 2019. 10:30:13(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Jevanđelje po Antu,začalo 62:

22.I gle,čovek bd-ovac iziđe i dođe
na ovaj forum i povika govoreći:
Pomiluj me,Dado, sine Serđov,
moju strip želju mnogo muči đavo!

23.A on mu ne odgovori ni riječi.
I pristupivši kupci njegovi moljahu
ga govoreći:Otpusti ga,
jer viče ovde mnogo.

24.A on odgovarajući reče:
Ja sam poslan samo izgubljenim
ovcama doma Bonelijevog.

25.A bd-ovac pristupivši
pokloni mu se govoreći:Dado,pomozi mi!

26.A on odgovarajući reče:
Nije dobro uzeti strip od
bonelijevaca i baciti ga bd-ovcima.

27.A bd-ovac reče:Da,Dado!
ali i bd-ovci čitaju od mrva što pada
iz izdavačkog programa tvog.

28.Tada odgovori Dado i reče mu:
o bd-ovče,velika je vjera tvoja:neka ti bude kako hoćeš!
I izađe redovni Torgal (12), i svi neobjavljeni spinofovi onog časa.

amen
Arbok
#60 Posted : 3. lipnja 2019. 7:42:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
@anto LOL LOL LOL LOL LOL
Users browsing this topic
Guest (9)
34 Pages<12345>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,283 seconds.