Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

14 Pages«<1011121314>
Nathan Never
Dado A.
#221 Posted : 23. lipnja 2015. 22:20:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
Jedno pitanje za Dade. Sinoć sam se počeo malo zabavljati oko recenzije za "Misterij trećeg mjeseca" i primijetim ovo (malo je ova druga slika nejasna zbog slikanja s mobitela):




E sad nekoliko pitanja. Zašto naslovnica vašeg izdanja nije identična originalnoj?

Je li možda razlog što previše volite golotinju, pa zato gola ženska silueta?BigGrin

Da nije prijatelj De Angelis poslao originalnu verziju, pa ste je ekskluzivno prisvojili?

Tko je birao naslovnicu za ovu knjigu br. 44, ova je trebala jer je uvjerljivo najbolja?

Eto samo to.Blushing Smile


Sto se same naslovnice tice, mi nismo osjetili potrebu za cenzurom...BigGrin A sto se odabira tice, “Prava priča o Mister Alfi” je puno važnija epizoda tako da tu nije bilo nikakve dvojbe od samog pocetka.Cool
Jerry Krause
#222 Posted : 23. lipnja 2015. 22:31:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
E to sam i mislio. Znači Talijani prečedni, ali zato Hrvati prave face bez cenzure.BigGrin
zeljko
#223 Posted : 24. lipnja 2015. 12:53:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
vjerojatno imaju neke od regulatornih agencija za tisak i papirna izdanja
pogotovo što je riječ o masovnom kiosk izdanju
pa bi legla neka kazna ili tako nešto
danant
#224 Posted : 6. lipnja 2019. 14:46:53(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
Izdavac Carobna Knjiga krece sa Nathan Never serijalom. Na Cobbis-u
Nejtan Never. Generacije 0-3 http://www.vbs.rs/script...548&rec=2&sid=1
Nejtan Never. Generacije 4-6 http://www.vbs.rs/script...548&rec=1&sid=1

Bolje da su kupili prava za Legs i krenuli sa tim... Libellus je i ovako izjavio par puta da nece raditi Legs. Eto im otvoren prostor.
Jerry Krause
#225 Posted : 6. lipnja 2019. 22:10:32(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
danant wrote:
Izdavac Carobna Knjiga krece sa Nathan Never serijalom. Na Cobbis-u
Nejtan Never. Generacije 0-3 http://www.vbs.rs/script...548&rec=2&sid=1
Nejtan Never. Generacije 4-6 http://www.vbs.rs/script...548&rec=1&sid=1

Bolje da su kupili prava za Legs i krenuli sa tim... Libellus je i ovako izjavio par puta da nece raditi Legs. Eto im otvoren prostor.

U potpunosti se slažem.
maddjuro
#226 Posted : 7. lipnja 2019. 18:33:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Jerry Krause wrote:
danant wrote:
Izdavac Carobna Knjiga krece sa Nathan Never serijalom. Na Cobbis-u
Nejtan Never. Generacije 0-3 http://www.vbs.rs/script...548&rec=2&sid=1
Nejtan Never. Generacije 4-6 http://www.vbs.rs/script...548&rec=1&sid=1

Bolje da su kupili prava za Legs i krenuli sa tim... Libellus je i ovako izjavio par puta da nece raditi Legs. Eto im otvoren prostor.

U potpunosti se slažem.



pitanje je tko bi bio voljan legsicu kupovat
BullShark
#227 Posted : 30. ožujka 2020. 19:54:17(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 25.2.2019.(UTC)
Posts: 18
Location: Split
Pozdrav,
Zna li mi ko reći što bude sa Jackom i April nakon završetka Asteroida Argo, da li se vrate nazad? Jer ni u jednoj talijanskoj najavi Nathanove redovne edicije ne vidim ni spomena njih.
Dado A.
#228 Posted : 30. ožujka 2020. 21:45:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
BullShark wrote:
Pozdrav,
Zna li mi ko reći što bude sa Jackom i April nakon završetka Asteroida Argo, da li se vrate nazad? Jer ni u jednoj talijanskoj najavi Nathanove redovne edicije ne vidim ni spomena njih.


Ja nisam čitao talijanska izdanja unaprijed i stoga i tebi i sebi, bez spojlanja, mogu dati isti odgovor: doznat ćemo kad mi to sve objavimo.BigGrin
Dok Lester
#229 Posted : 30. ožujka 2020. 22:57:29(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Neću spojlati, ali mogu napisati sljedeće BigGrin : u uvodniku zadnjeg broja stoji da se u njemu završava narativni ciklus započet 4. brojem i da ne vjeruju da je tu definitivni kraj za ove junake nego da postoji mogućnost da se ponovno pojave na stranicama neke druge biblioteke iz Nathanovog svijeta (vjerojatno Agencija Alfa) i da nam preostaje samo čekati. Wink
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
mmihoci
#230 Posted : 22. ožujka 2021. 9:15:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Ima li negdje up-to-date kronologija Nathana na ovom Forumu?
Kronologiju znam da ima u Almanasima ali bi bilo dobro (možda i za druge junake) neka kronologija na forumu koja se ažurira kako izlaze knjige. Recimo ona Thorgalova kronologija je baš super.
Dok ne izađu sve LL knjige (iz one "rupice") nabavio od SD i Ludensa da mogu dok sam još živ (Cool ) pročitati to po redu kak se spada.
Zanimljivo je pročitati to, pogotovo ove stare epizode iz devedestih.
Prvi specijal Cybermaster mi je jučer baš fino legao i zanimljivo je vidjeti kako je 92. to napravljeno gdje o Internetu se malo toga zna a kompjuterska/računalna tehnologija tek dobija značajni zamah a pogotovo je zanimljivo pročitat dodatak o SF filmovima do 91.
hodor
#231 Posted : 22. ožujka 2021. 17:01:55(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.12.2014.(UTC)
Posts: 5
Super bi bilo kada bi u sljedećem almanahu stavili kronologiju dvije godine unaprijed.
mmihoci
#232 Posted : 10. travnja 2021. 11:23:16(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 517
Location: Koprivnica
Kako Nathana sad čitam po redu iliti kronološki sve mi se čini da Legs serijal ponegdje fali da se ima cijela slika (mislim na neke epizode u AA najviše).
Nadam se da ćete se možda jednom predomisliti pa Legs objaviti pa čak u formi 5u1.
Možda prvo izbaciti ovo zadnje iz Jedno doba jedna priča (kao Superbook?) pa MAXI pa onda ošinut redovni serijali i specijale (isto možda u formi 2 ili 3 u jedan).
yasmiel
#233 Posted : 16. travnja 2021. 18:57:57(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 5
Iako bih svakako volio vidjeti Legs u domaćem izdanju, nekako mi se čini ipak najslabijim dijelom Nathanovog univerzuma, koje bi vrlo teško opravdao HC izdanje.
Ako moram birati, radije bih vidio jednu više knjigu redovnog serijala (ili postojećih LL spinoffa), nego potrošio to izdanje na Legs.

Treba uzeti u obzir da smo i kronološki ostavili Legs serijal iza nas (poslijednji broj Legs izdan je nešto prije 173. broja redovne serije), tako da već lijepih 50ak brojeva redovne serije (u HR) nema poveznica s tim spin-offom.

A evo malo sam i ažurirao tablicu svih izdanja, ako kome može poslužiti kao referenca (uz napomenu da ista ne uključuje izdanja koja nisu izašla na kiosku u Italiji kao npr superbook 11)

Nathan Never Izdanja
Dado A.
#234 Posted : 18. travnja 2021. 19:22:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
yasmiel wrote:
Iako bih svakako volio vidjeti Legs u domaćem izdanju, nekako mi se čini ipak najslabijim dijelom Nathanovog univerzuma, koje bi vrlo teško opravdao HC izdanje.
Ako moram birati, radije bih vidio jednu više knjigu redovnog serijala (ili postojećih LL spinoffa), nego potrošio to izdanje na Legs.

Treba uzeti u obzir da smo i kronološki ostavili Legs serijal iza nas (poslijednji broj Legs izdan je nešto prije 173. broja redovne serije), tako da već lijepih 50ak brojeva redovne serije (u HR) nema poveznica s tim spin-offom.

A evo malo sam i ažurirao tablicu svih izdanja, ako kome može poslužiti kao referenca (uz napomenu da ista ne uključuje izdanja koja nisu izašla na kiosku u Italiji kao npr superbook 11)

Nathan Never Izdanja


Bravo! Svaka čast na trudu!ThumpUp
Jerry Krause
#235 Posted : 31. prosinca 2021. 12:05:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Di si Dado, kućo stara. Moram te pohvaliti s 4 knjige redovne serije novih epizoda u ovoj godini. U zadnjoj sekundi, ali pohvalno.ThumpUp

Za dvije knjige počinje "Rat svjetova". Jedan prijedlog: radije objavi 4 knjige odjednom kad krene saga nego da se mi mučimo cijele godine kad ćemo je upotpuniti. Neće ti nitko čitati 3 po 3 epizode već sve odjednom. Ako je moglo 8 Mister Noa mogu i 4 Nathana.
jang
#236 Posted : 1. siječnja 2022. 17:49:27(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.5.2013.(UTC)
Posts: 72
kronologija čitanja koju se stavljalo u Almanahe sada se može pronači u....?
Dado A.
#237 Posted : 2. siječnja 2022. 14:35:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
Di si Dado, kućo stara. Moram te pohvaliti s 4 knjige redovne serije novih epizoda u ovoj godini. U zadnjoj sekundi, ali pohvalno.ThumpUp

Za dvije knjige počinje "Rat svjetova". Jedan prijedlog: radije objavi 4 knjige odjednom kad krene saga nego da se mi mučimo cijele godine kad ćemo je upotpuniti. Neće ti nitko čitati 3 po 3 epizode već sve odjednom. Ako je moglo 8 Mister Noa mogu i 4 Nathana.


O, živ si!BigGrin

Pet redovnih knjiga u 2021. su solidan rezultat, ne damo se.Smile
Dado A.
#238 Posted : 2. siječnja 2022. 14:36:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
jang wrote:
kronologija čitanja koju se stavljalo u Almanahe sada se može pronači u....?


Ide nova u sljedećem almanahu.
Diskach
#239 Posted : 3. siječnja 2022. 11:02:56(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Jerry Krause wrote:
Di si Dado, kućo stara. Moram te pohvaliti s 4 knjige redovne serije novih epizoda u ovoj godini. U zadnjoj sekundi, ali pohvalno.ThumpUp

Za dvije knjige počinje "Rat svjetova". Jedan prijedlog: radije objavi 4 knjige odjednom kad krene saga nego da se mi mučimo cijele godine kad ćemo je upotpuniti. Neće ti nitko čitati 3 po 3 epizode već sve odjednom. Ako je moglo 8 Mister Noa mogu i 4 Nathana.



Samo da dodam da sam i ja za ovakav potez, 4 knjige i bok, imamo sve! Smile
Dado A.
#240 Posted : 3. siječnja 2022. 12:00:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Diskach wrote:
Jerry Krause wrote:
Di si Dado, kućo stara. Moram te pohvaliti s 4 knjige redovne serije novih epizoda u ovoj godini. U zadnjoj sekundi, ali pohvalno.ThumpUp

Za dvije knjige počinje "Rat svjetova". Jedan prijedlog: radije objavi 4 knjige odjednom kad krene saga nego da se mi mučimo cijele godine kad ćemo je upotpuniti. Neće ti nitko čitati 3 po 3 epizode već sve odjednom. Ako je moglo 8 Mister Noa mogu i 4 Nathana.



Samo da dodam da sam i ja za ovakav potez, 4 knjige i bok, imamo sve! Smile


Jeste li računali koliko bi to značilo popratnih izdanja u paketu s njima?Smile
Users browsing this topic
Guest (3)
14 Pages«<1011121314>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,129 seconds.