Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

35 Pages«<23456>»
HNK HAJDUK SPLIT
Dado R.
#61 Posted : 19. kolovoza 2011. 18:45:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
HAJDUK UVJERLJIVO NAJGLEDANIJI

U prva četiri kola Prve HNL najviše gledatelja hrvatskih stadiona pratilo je uživo upravo - Hajduk. Ukupno 34.500 gledatelja svjedočilo je utakmicama momčadi Krasimira Balakova, dvostruko više od drugoplasiranog (po ovom poretku) Šibenika (17.800). Rijeka je treća (15.500), Dinamo peti (8.600), Split treći od dna (5.800).

Ovim brojkama možemo pridodati i 30.000 gledatelja na Hajduk - Barcelona, 27.000 na Stoke City - Hajduk, te 34.000 na Hajduk - Stoke City i svaki komentar je suvišan...

Dodajmo ovome da s današnjim datumom Hajduk ima 6.113 pretplatnika, a ta brojka, bez obzira što je sezona već počela, još uvijek raste...

hajduk.hr
Jerry Krause
#62 Posted : 19. kolovoza 2011. 22:35:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Sve je ovo super, ali ja bi da nam Ibro dođe na posudbu.Cool
Dado R.
#63 Posted : 19. kolovoza 2011. 22:57:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ma nikad od nas kluba sve dok mi budemo morali prodavati najbolje igrace za sume manje od 10 milijuna...
A prodajemo za puno, puno manje...
Dado R.
#64 Posted : 20. kolovoza 2011. 11:27:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Senijad Ibričić blizu je povratka na Poljud, čelnici Hajduka uputili su moskovskom Lokomotivu pismo namjere da svog nekadašnjeg igrača vrate na posudbu u Split.

Senijad je nezadovoljan statusom u Lokomotivu, gdje uglavnom ulazi s klupe ili biva zamijenjen. Razgovarali smo, on načelno nema ništa protiv povratka u Split i sada je sve na Lokomotivu – otkrio nam je jedan od inicijatora ideje Ibričićevog povratka, koji nam je potvrdio i kako je s Poljuda u Moskvu već odaslano pismo namjere predsjednici Lokomotiva Olgi Smorodskajoj, koja bi trebala dati suglasnost za Ibričićevu posudbu.

Lokomotiv je trenutno osmoplasirana momčad ruske Premier lige, teško se može probiti prema vrhu ljestvice ili pasti u opasnu zonu, tako da im Ibričić nije neophodan. To uostalom potvrđuje i tretman koji Ibro ima od portugalskog trenera Josea Couceira, koji ga uglavnom ili mijenja ili uvodi s klupe. S druge strane, Hajduku bi i te kako dobro došao igrač njegove kvalitete, a znakovito je kako je predsjednik Maleš nedavno izjavio kako Hajduku treba vrhunski playmaker, koji će biti i primjereno plaćen.

A upravo bi novac mogao biti glavna prepreka Ibričićevom povratku. Iz Hajduka je otišao prošle zime za 5 milijuna eura odštete, uz godišnju gažu od oko 750.000 eura, i sigurno da ga ¨čelična lady¨ Smorodskaja neće pustiti besplatno. No ne treba zanemariti ni Ibrinu želju da ponovno zaigra na Poljudu. U Splitu je bio ljubimac Torcide, a nedavno se, zajedno sa suprugom Anitom, kćerkom Lejlom i petoricom braće učlanio u projekt ¨Naš Hajduk¨, kako bi podržao navijače u želji da sudjeluju u izboru čelnika kluba...

- Kad tad ću se vratiti u Hajduk – rekao je Ibro na odlasku iz Splita.

Tko zna, možda mu se želja ispuni i prije nego li je očekivao.
Dado R.
#65 Posted : 20. kolovoza 2011. 11:32:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
- Mi moramo ponoviti Pulu, znači igru i rezultat. Protiv Istre smo igrali organizirano i kreativno, učinili vrlo veliki korak naprijed u igri. To sada moramo zadrćati i unaprijediti – rekao je Bugarin.

Pitali smo hoće li Anas opet iza dva napadača ili mu slijedi povratak na krilo.

- U nogometu je logično kada nekog krene da mu se i dalje prilike i pokaže koliko može – odgovorio je Balakov.

Za Zagrepčane je kazao kako su momčad koja jako puno radi na terenu, ali im još puno toga ne polazi za nogom.

- Oni su osa koja može ubosti – bio je slikovit.

Oko povratka Senijada Ibričića ostao je pomalo zakopčan.


- Od kada sam na klupi Hajduka, govori se o dolasku velikih imena poput Šimunića, sada Ibričića ... Sutra ću se osloniti na igrače koje imam.

Sastav nije izdiktirao novinarima, ali sve govori da će to biti istih 11 kao protiv Istre.
Dado R.
#66 Posted : 21. kolovoza 2011. 20:56:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dovoljno je da Hajduk pobjedi dvije utakmice zaredom pa da na poljudu bude 10000 ljudi i kad nije atraktivn protivnik...Smile
Konacno dvije utakmice zaredom u kojima je Anas bio gledljiv.BigGrin
Dado R.
#67 Posted : 22. kolovoza 2011. 22:11:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Odbio Mamićeve milijune, Šimunić potpisuje za Hajduk!

Hajduk je postigao načelni dogovor s reprezentativnim stoperom Joeom Šimunićem koji bi već sutra trebao potpisati dvogodišnji ugovor sa splitskim klubom. Transfer kojeg su navijači i uprava sanjali cijelo ljeto napokon će se ostvariti.

Posljednjih dana reprezentativnog stopera se povezivalo s odlaskom u zagrebački Dinamo, no prema našim pouzdanim informacijama Šimunić je odbio bogatstvo koje mu je nudio Zdravko Mamić (oko 800 tisuća eura) i odlučio se za odlazak u južnije krajeve.

Bliskim prijateljima se povjerio kako mu se svidio Split i način na koji su ga navijači Hajduka primili. Zbog svega toga odlučio se za "bijele" i mnogo manju novčanu naknadu. U splitsku zračnu luku bi trebao sletjeti već sutra nakon čega će se zaputiti na Poljud i potisati dvogodišnju vjernost Hajduku.

Dogovor između njega i predsjednika Hrvoja Maleša postignut je još prije više od dva mjeseca u restoranu Arkada, za vrijeme reprezentativnih priprema u Postirama na Braču. Iako se u javnosti nakon početka sezone stekao dojam da od cijeloga posla neće biti ništa, kontakti između Šimunića i čelnika Hajduka zapravo nikada nisu ni prestali.

Čekalo se samo da hrvatski reprezentativac raščisti račune sa Hoffenheimom u kojemu je bio nezadovoljan svojim statusom. Nakon što je prije nekoliko dana uspio sve srediti nazvao je Maleša i rekao da transfer napokon može biti realiziran. Kao što smo spomenuli, Šimunić će potpisati ugovor na dvije godine. Financijski detalji nisu poznati, no sigurno je da će Hajduk u Joeu dobiti pouzdanog braniča koji će dati novu dimenziju momčadi Krasimira Balakova.

Navijači bi Šimunića u bijelom dresu mogli vidjeti već u gradskom derbiju protiv Splita u Parku mladeži, najkasnije protiv Dinama.
Dado R.
#68 Posted : 22. kolovoza 2011. 22:12:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ako se doista ovo ostvari, napokon jedno pravo pojacanje tamo gdje smo najtanji.
Dolazi "GAZDA" koji ce uvesti reda! ThumbsUp ThumpUp ThumpUp
Dok Lester
#69 Posted : 22. kolovoza 2011. 22:13:59(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Ovo je najveće Dinamovo pojačanje ove sezone Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#70 Posted : 22. kolovoza 2011. 22:21:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ma ja znam da ces ti tako reagirati, ali sto cu vam, nije sve u novcu. Ne moze se sve kupiti za kunu...Flapper Flapper Flapper Flapper
Dok Lester
#71 Posted : 22. kolovoza 2011. 22:29:30(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Crveni za uklizavanje sleđa s dvije noge Flapper Flapper Flapper

Joe je bio odličan igrač, ali do prije 2-3 godine. Nadam se da će barem dio znanja prenijeti na ove vaše mlade, jer ne vjerujem da će puno pomoći.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#72 Posted : 22. kolovoza 2011. 23:59:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Mislim da se debelo varas. Istina prije 2-3 godine proglasen je najboljim obranbenim igracem Bundeslige, zadnjoj sezoni za Hertu,
ali i u prvoj sezoni za Hofenheim odigrao je odlicno, skoro svaku utakmicu koju je igrao dobijao je odlicne ocjene, bio medju najboljim obranbenima u ligi.
Predkraj sezone i proslu godinu nije igrao, nije dobijao minutazu, ocito je bilo nekih skupoba na relaciji uprava-igrac, i bio je cak suspendiran.
No ako Simunic moze igrati na visokom nivou za repku, a moze, onda nema sumnje da ce to moci i kod nas.

Pa vi ste doveli Kovaca dvije godine starijeg nego je Simunic sada i bio vam je uglavnom standardan, a ne trebam spominjati da
je Josip uvijek bio kompetentniji igrac od Roberta.

Bilo kako bilo, ja sam uvjeren da ce s Simunicem i Milicevicem nasa obrana dobiti na kvaliteti.Smile
A da ne govorim o tome da je Simunic gazda, kakav nama treba, a da od njega mogu uciti tehniku i veznjaci i napadaci ne samo obranbeni igraci.

Dado R.
#73 Posted : 23. kolovoza 2011. 23:29:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Novinari pisu svasta a mozda sam se ja prerano radovao, a Mamic je ionako poznat po svojim izjavama bez glave i repa...
No zanimljivo je vidjeti kako neki navijaci reagiraju. Kad je izgledalo da ce Simunic u Hajduk, onda je bio balvan, los, star,
sad kad Mamic kaze da ga potpisuje onda isti likovi kazu super, jos samo napadac i dinamo moze napraviti iskorak u LP...
Ajme strucnjaka...BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#74 Posted : 23. kolovoza 2011. 23:38:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Hajduk je još u petak postigao dogovor s Josipom Šimunićem oko njegova prelaska u Hajduk. No nakon toga su se javili pojedinci koji pokušavaju sabotirati taj već dogovoreni transfer. Sklopio je Hajdukov predsjednik Hrvoje Maleš nagodbu s Hoffenheimom, te se očekuje kako ce Šimunić, vođen emocijama a ne novcem, ispuniti obećanje. Istovremeno dok se transfer Šimunića na Poljud praktički dogovorio, pojedinci svojim izjavama obmanjuju javnost.

Sluzbeno priopcenje s hajduk.hr stranice od prije nekih 45-50 minuta...
Dado R.
#75 Posted : 23. kolovoza 2011. 23:39:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Samo da ne budu kao Stimac i Pranjic "ali dao mi je ruku"... BigGrin BigGrin BigGrin

No ja vjerujem da Mamic samo prica i da ce Simunic igrati u Hajduku.Smile
Dok Lester
#76 Posted : 24. kolovoza 2011. 9:56:25(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
I ja se nadam Flapper Flapper Flapper
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#77 Posted : 24. kolovoza 2011. 10:33:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Znam, ti ces bar ostati dosljedan svom misljenju. No vjerujem da ce te Simunic demantirati, gdje god igrao.
Dado R.
#78 Posted : 24. kolovoza 2011. 10:34:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nedjelja, 28. kolovoza 2011.
Split, stadion Poljud
RNK Split - Hajduk
Utakmica 6. kola Prve HNL
Početak: 20 sati

Glavni sudac: Bruno Marić (Daruvar)

Pomoćnik: Borut Križarić (Čakovec)
Pomoćnik: Saša Fegeš (Nedelišće)
Četvrti sudac: Zlatko Šimčić (Koprivnica)

Delegat: Ante Marušić (Split)
Kontrolor: Božo Volić (Zagreb)

Dado R.
#79 Posted : 24. kolovoza 2011. 10:35:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Da je imalo postenja u nasoj lizi, Maric ne da nebi nama vise nikad sudio, vec nebi sudio nikad nikome u zivotu... vec bi se njemu sudilo.
Posto tekma Maricu? Ah, da, treba pitati Zokija, on ti zna tarifu...ThumbDown Angry Cursing
Dado R.
#80 Posted : 25. kolovoza 2011. 12:03:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Da je imalo postenja u nasoj lizi, Maric ne da nebi nama vise nikad sudio, vec nebi sudio nikad nikome u zivotu... vec bi se njemu sudilo.
Posto tekma Maricu? Ah, da, treba pitati Zokija, on ti zna tarifu...ThumbDown Angry Cursing

Eh, zaboravih reci, mozda ce nam Maric suditi penal protiv Splita, a mozda njima i iskljuci dva igraca... da se malo iskupi...Flapper Flapper BigGrin
Users browsing this topic
Guest (2)
35 Pages«<23456>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,154 seconds.