Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Plaćanje karticama
Dado R.
#1 Posted : 12. travnja 2013. 12:45:39(UTC)
Rank: Libellus

Samo jedan kratka informacija u vezi kartičnog plaćanja...
Od 1.4. bilo je onemogućeno plaćanje karticama prilikom narudžbi u web shopu, trebali smo uskladiti neke parametre zbog fiskalizacije računa.
Sad je sve OK, sve radi kako treba pa je od danas opet moguće plaćati karticama.
Svima koji su nas kontaktirali u vezi toga zahvaljujemo na strpljenju i razumjevanju.
Garfield
#2 Posted : 13. travnja 2013. 14:00:20(UTC)
Rank: Ovisnik

A jos niste uveli placanje na "crte". Ono naruce se stripovi, pa ti to ubiljezis i nekad se plati LOL
Dado R.
#3 Posted : 13. travnja 2013. 14:27:52(UTC)

Nismo jos uveli "recke" odnosno "crte" ilitiga na veresiju. Ali moguce je da cemo razmisliti o ovom modernom, prakticnom i nadasve popularnom placanju...BigGrin BigGrin
Juice
#4 Posted : 18. veljače 2019. 17:17:20(UTC)
Rank: Nova faca

Man
Nešto ne funkcionira plaćanje karticom, izbacuje nekakvu poruku o trajnom nalogu/kontaktirajte administratora (zaboravih napraviti screenshot). Uglavnom pokušao sam dva puta i nije uspjelo pa sam primjetio da su se količine stripova koje sam naručio na webshopu smanjile za broj mojih pokušaja. Uglavnom na kraju sam plaćanje riješio internet bankarstvom. Broj narudžbe/računa: 60/70/1.
Dado R.
#5 Posted : 20. veljače 2019. 19:29:15(UTC)

Provjerili smo i radi sve kako sad izgleda, mozda je bio to neki bug kod njih trenutni.
Znam da su zadnjih dana imali problema u RBA pa se nije moglo logirati itd ali mislim da je sad OK.
A sto se tice stanja, to vratimo kad vidimo neke narudzbe koje nisu prosle a skine ih sa stanja.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.