Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

12 Pages123>»
Nove ponude tjedna
Dado R.
#1 Posted : 4. siječnja 2015. 22:25:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nakon bezbroj mailova koje smo dobili od vas tijekom 2013. i 2014. godine, te nakon brojnih usmenih upita na MaFestu i Interliberu o mogućnosti ponavljanja
“ponuda tjedna” za sve one koji imaju određene rupe, rupice i rupetine u kolekcijama, odlučili smo 2015. godinu započeti s ispunjavanjem upravo tih želja
te pokrenuti nove “ponude tjedna” koje će biti slične onima koje smo već imali prije dvije godine, no ipak ne i sasvim identične, te je upravo zbog toga
jako bitno da pozorno pročitate sljedećih nekoliko informacija:

1. U svakoj “ponudi tjedna” moći ćete pronaći posebne ponude s akcijskim cijenama koje će biti vremenski i količinski ograničene.
Ponuda će se smatrati završenom ako istekne bilo koje od navedenih ograničenja.

2. Unutar navedenih ponuda uvijek će vas čekati jedna od dvije moguće opcije. U prvoj, ponudit ćemo komplet određenih brojeva neke edicije ili više različitih knjiga
u kompletu kad nije riječ o serijalima, a u drugoj opciji osigurat ćemo za vas određeni broj pojedinačnih naslova.

3. Kod opcije “kompleti”, u svakom od njih bit će minimalno 6 knjiga, a popust će iznositi i do 55% u odnosu na redovnu cijenu.

4. U opciji “pojedinačne knjige” popust će iznositi 15% na redovnu cijenu za kupovinu do 5 različitih izdanja, a za kupovinu 6 ili više različitih izdanja popust će iznositi 35%.

5. U ponudama će se naći samo izdanja koja su objavljena do 19.12.2012. godine.

6. Svi kompleti moći se pojaviti samo jednom u posebnoj ponudi kompleta, a svaka knjiga samo jednom u posebnoj ponudi pojedinačnih knjiga.
Kod svake ponude u prodaju će biti pušteno samo po 5 primjeraka bilo kompleta, bilo nekoga pojedinačnog naslova.

7. Svaku “ponudu tjedna” najavit ćemo najkasnije 24 sata prije njenog početka.

8. Nova ponuda postavljat će se neposredno nakon isteka prethodne ponude, neovisno o tome je li ta prethodna završila nakon vremenskog ili količinskog ograničenja.
Samim tim, početak ponude neće biti vezan za određeni dan, odnosno svaka od njih moći će započeti bilo koji dan u tjednu, no zajedničko za sve bit će to
da će započinjati uvijek u 00:01h, a završavat će ili nakon količinskog, ili nakon vremenskog ograničenja, odnosno najkasnije u 23:59h sedmog dana.

9. S obzirom na prije navedena dva ograničenja, i dalje će vrijediti ono staro dobro pravilo "tko prvi djevojci, njemu djevojka".

10. U “ponudama tjedna” u kojima će biti postavljeni kompleti svaki od korisnika moći će kupiti isključivo po jedan primjerak kompleta, a u onima u kojima će biti
ponuđena pojedinačna izdanja moći će se kupiti više različitih knjiga unutar jedne transakcije (u prijevodu, to znači da kod pojedinačnih izdanja jedan kupac
neće moći kupiti dva primjerka iste knjige, no moći će kupiti više različitih knjiga).

11. Kao što smo već napisali, cijene kompleta bit će zbilja jako povoljne, a osim toga kod poštarina za inozemstvo jedan komplet računat će se kao jedna knjiga
tako da ukupan broj knjiga u kompletu za poštarinu u ovome slučaju neće biti ključan.

I još samo jedna mala napomena, odnosno prijedlog...

“Ponude tjedna” moći će se kupiti isključivo preko našeg webshopa i neće biti dostupne ni na jednome drugome mjestu.
Svima koji nisu naviknuti na narudžbe preko webshopa i koji stripove obično kupuju u svojim omiljenim striparnicama preporučili bismo da se (kao i prilikom
prethodnih “ponuda tjedna”) lijepo dogovore sa svojim prodavačima kako bi oni to onda mogli naručiti za njih, odnosno kako bi oni mogli obaviti kupovinu
u njihovo ime
. Svaka striparnica koja surađuje s nama, neovisno je li riječ o striparnici iz Hrvatske ili iz neke od susjednih zemalja, može svojim korisnicima
izaći u susret i kupiti izdanja za njih, a mi ćemo nakon uplate iznosa za navedena izdanja ista dostaviti prilikom prve sljedeće redovne narudžbe tih striparnica.
Također, jako je bitno naglasiti da striparnice mogu poslati narudžbe tek od trenutka kada ponude budu dostupne online, odnosno tek od onog trenutka
kad krene sama ponuda, a sve s ciljem kako bi apsolutno svi imali iste uvjete za kupovinu.

Eto, nadam se da smo sve pojasnili, no ako bude bilo kakvih dodatnih pitanja (a vjerojatno će ih biti) - tu smo!

Na kraju, iskoristili bismo ovu priliku i najavili prvu “ponudu tjedna” s kojom krećemo od 6.1.2015. (utorak) u 00:01h (dakle, riječ je o noći s ponedjeljka na utorak),
a u njoj će biti sljedeća izdanja: Magični Vjetar 14, 17-25, dakle ukupno 10 knjiga.

Redovna cijena navedenih izdanja je 1235,00 kn, a akcijska cijena bit će 590,00 kn.


Sretno!
Garfield
#2 Posted : 5. siječnja 2015. 0:06:33(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Sad mi je zao sto nemam zaostataka :)
bubo
#3 Posted : 5. siječnja 2015. 0:10:04(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
čekamo texaDrool Drool Drool
Garfield
#4 Posted : 5. siječnja 2015. 0:12:50(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
bubo wrote:
čekamo texaDrool Drool Drool


Zar nisi odustao od Tex-a ? Flapper
bubo
#5 Posted : 5. siječnja 2015. 1:21:46(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Garfield wrote:
bubo wrote:
čekamo texaDrool Drool Drool


Zar nisi odustao od Tex-a ? Flapper
prava ponuda te natjera na predomišljanjeFlapper Flapper Flapper
Arbok
#6 Posted : 5. siječnja 2015. 1:49:14(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Garfield wrote:
Sad mi je zao sto nemam zaostataka :)

Ja ih imam, ali k'o za vraga, imam sve do 26. knjige! BigGrin
Znači, čekaju se knjige od broja 27 pa nadalje... Love
kojot
#7 Posted : 5. siječnja 2015. 3:02:34(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.8.2011.(UTC)
Posts: 56
Man
Location: Switzerland
bubo wrote:
čekamo texaDrool Drool Drool


Love Flapper
split85
#8 Posted : 5. siječnja 2015. 8:47:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Bravo za ponudu. Cool
Skoro sve iman šta me zanima, pa ću sigurno 90% ponude preskočit.
Samo se nadam da će ove ponude uspit navrime kupit ljudi kojima stvarno neki naslov treba, a ne šverceri.
Garfield
#9 Posted : 5. siječnja 2015. 14:02:26(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Arbok wrote:
Garfield wrote:
Sad mi je zao sto nemam zaostataka :)

Ja ih imam, ali k'o za vraga, imam sve do 26. knjige! BigGrin
Znači, čekaju se knjige od broja 27 pa nadalje... Love


Sad bi rekao blago tebi, ali opet mislim da je bolje kad se nema zaostataka iako su odlicne ponude tjedna :)
Arbok
#10 Posted : 5. siječnja 2015. 21:52:54(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Nego, čisto da budem siguran jesam li dobro shvatio, ovotjedna ponuda odnosi se samo na komplet navedenih knjiga, ne može se kupiti pojedinačno?
Dado R.
#11 Posted : 5. siječnja 2015. 23:58:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Arbok wrote:
Nego, čisto da budem siguran jesam li dobro shvatio, ovotjedna ponuda odnosi se samo na komplet navedenih knjiga, ne može se kupiti pojedinačno?

Tako je, ovo je komplet i moze se samo kao takav kupiti.
Dado R.
#12 Posted : 6. siječnja 2015. 0:29:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Prva ponuda tjedna zavrsila je samo desetak minuta nakon što je krenula, čestitamo najbržima...Smile
Samim time možemo se osvrnuti na iduću ponudu tjedna s kojom krećemo od 8.1.2015. (četvrtak) u 00:01h (dakle, riječ je o noći sa srijede na četvrtak).
U toj ponudi bit će sljedeća izdanja: Tex Willer 19-24 i 26, dakle ukupno 7 knjiga.

Redovna cijena navedenih izdanja je 870,00 kn, a akcijska cijena bit će samo 390,00 kn.
Arbok
#13 Posted : 6. siječnja 2015. 0:38:36(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Fijuuuuu! BigGrin
Evo još jedne ponude koja će planuti brže od moje punice! Mislim "planuti" kao "razljutiti se", a ne moje puste želje! Flapper Flapper Flapper BigGrin
danant
#14 Posted : 6. siječnja 2015. 10:42:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
E ja već dve godine čekam akciju da popunim rupicu MM biblioteke od 37-43. Nadam se da će biti na akciji pošto ih ima podosta nalagerovano za ove brojeve.

LOL LOL
SixH
#15 Posted : 6. siječnja 2015. 11:04:44(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.1.2015.(UTC)
Posts: 260
Man
Location: Sesvete
U očekivanju novih naslova iz Tex kolor biblioteke, ne bi bilo loše malo pri(na)puniti, zbog kolaraca, siromašnu c/b biblioteku ;-)
Probal bum bit brži i od samog Texa... ;-))
Dado R.
#16 Posted : 6. siječnja 2015. 12:20:08(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Arbok wrote:
Fijuuuuu! BigGrin
Evo još jedne ponude koja će planuti brže od moje punice! Mislim "planuti" kao "razljutiti se", a ne moje puste želje! Flapper Flapper Flapper BigGrin

Pazi kako se izrazavas o punici da ne "planu" tvoji stripovi dok te nema doma... BigGrin BigGrin
kojot
#17 Posted : 6. siječnja 2015. 13:30:18(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.8.2011.(UTC)
Posts: 56
Man
Location: Switzerland
Dado R. wrote:
Prva ponuda tjedna zavrsila je samo desetak minuta nakon što je krenula, čestitamo najbržima...Smile
Samim time možemo se osvrnuti na iduću ponudu tjedna s kojom krećemo od 8.1.2015. (četvrtak) u 00:01h (dakle, riječ je o noći sa srijede na četvrtak).
U toj ponudi bit će sljedeća izdanja: Tex Willer 19-24 i 26, dakle ukupno 7 knjiga.

Redovna cijena navedenih izdanja je 870,00 kn, a akcijska cijena bit će samo 390,00 kn.


Ovo je zanimljivo,znaci ako ja kupim ovaj komplet placam poštarinu kao za jednu knjigu,ako sam dobro razumeo? Drool
Dado R.
#18 Posted : 6. siječnja 2015. 13:37:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
kojot wrote:
Dado R. wrote:
Prva ponuda tjedna zavrsila je samo desetak minuta nakon što je krenula, čestitamo najbržima...Smile
Samim time možemo se osvrnuti na iduću ponudu tjedna s kojom krećemo od 8.1.2015. (četvrtak) u 00:01h (dakle, riječ je o noći sa srijede na četvrtak).
U toj ponudi bit će sljedeća izdanja: Tex Willer 19-24 i 26, dakle ukupno 7 knjiga.

Redovna cijena navedenih izdanja je 870,00 kn, a akcijska cijena bit će samo 390,00 kn.


Ovo je zanimljivo,znaci ako ja kupim ovaj komplet placam poštarinu kao za jednu knjigu,ako sam dobro razumeo? Drool

Tako je, u tom slucaju postarina se obracunava kao za jednu knjigu.
Arbok
#19 Posted : 6. siječnja 2015. 23:28:09(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dado R. wrote:
Arbok wrote:
Fijuuuuu! BigGrin
Evo još jedne ponude koja će planuti brže od moje punice! Mislim "planuti" kao "razljutiti se", a ne moje puste želje! Flapper Flapper Flapper BigGrin

Pazi kako se izrazavas o punici da ne "planu" tvoji stripovi dok te nema doma... BigGrin BigGrin

Scared Scared Scared Scared BigGrin
HiBeatz
#20 Posted : 7. siječnja 2015. 17:03:32(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.12.2014.(UTC)
Posts: 34
Location: Hrvatska
Možemo li znati koliko je prodano kompleta ako je gotovo za samo 15-tak minuta?

edit: Aha, samo 5
Users browsing this topic
Guest
12 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,137 seconds.