Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

151 Pages«<2930313233>»
Sljedeca tura...
anto
#601 Posted : 20. prosinca 2016. 13:08:41(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
ZoranC wrote:
Isprika Dadama za ovo gore boldano. Sad kad to citam i meni zvuci kao uvreda, a to mi nije bila namjera.
Na svim forumima vas hvalim, samo na vasem ne. Hmm.
Odlicna vijest za Zagora.

ne foliraj se zorane BigGrin ,na svim forumimam ih jednako napadaš kao i 90% ostalih forumaša;jedino ih bubo i garfild_mo konstantno brane;eventualno još kad neko brani svoje omiljeno izdanje (kao recimo moja malenkost u slučaja Thorgala).
Jerry Krause
#602 Posted : 20. prosinca 2016. 13:21:27(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Ajmo Dado 2 Nathana bar do 31. 12. Izgubit ću okladu od onog beogradskog "nazovi" Nathanovca.Cool
elfarinjo
#603 Posted : 20. prosinca 2016. 14:12:21(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.12.2014.(UTC)
Posts: 20
Location: mostar
Hoćemo Riđobradog!!!
A može i Spirou i Favtasio!Smile
thekide
#604 Posted : 20. prosinca 2016. 14:22:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Jerry Krause wrote:
Ajmo Dado 2 Nathana bar do 31. 12. Izgubit ću okladu od onog beogradskog "nazovi" Nathanovca.Cool

Ama pusti čoveka, polako, nema žurbe.
Ove nedelje najava pa onda početkom 2017. lagano u striparnice.Flapper
ZoranC
#605 Posted : 20. prosinca 2016. 15:19:34(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
anto wrote:
ZoranC wrote:
Isprika Dadama za ovo gore boldano. Sad kad to citam i meni zvuci kao uvreda, a to mi nije bila namjera.
Na svim forumima vas hvalim, samo na vasem ne. Hmm.
Odlicna vijest za Zagora.

ne foliraj se zorane BigGrin ,na svim forumimam ih jednako napadaš kao i 90% ostalih forumaša;jedino ih bubo i garfild_mo konstantno brane;eventualno još kad neko brani svoje omiljeno izdanje (kao recimo moja malenkost u slučaja Thorgala).

Uf, Anto, odakle ti to, ako nije ironicno misljeno. Ja ne skupljam mnogo toga, ali vecina onog sto imam u kolekciji je od LL:
Zagor, DD, MrNo, Ken, Demian. Dubokih rasprava na forumu se klonim, ne zbog kukavicluka, nego zbog besmislenosti. Mislim da sam ih uvijek hvalio na s.com: kvalitet, tempo...
Posto si mi ti jedan od cijenjenijih forumasa, zanimalo bi me da li si ovo gore ozbiljno mislio.
anto
#606 Posted : 20. prosinca 2016. 17:11:46(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
ZoranC wrote:
anto wrote:
ZoranC wrote:
Isprika Dadama za ovo gore boldano. Sad kad to citam i meni zvuci kao uvreda, a to mi nije bila namjera.
Na svim forumima vas hvalim, samo na vasem ne. Hmm.
Odlicna vijest za Zagora.

ne foliraj se zorane BigGrin ,na svim forumimam ih jednako napadaš kao i 90% ostalih forumaša;jedino ih bubo i garfild_mo konstantno brane;eventualno još kad neko brani svoje omiljeno izdanje (kao recimo moja malenkost u slučaja Thorgala).

Uf, Anto, odakle ti to, ako nije ironicno misljeno. Ja ne skupljam mnogo toga, ali vecina onog sto imam u kolekciji je od LL:
Zagor, DD, MrNo, Ken, Demian. Dubokih rasprava na forumu se klonim, ne zbog kukavicluka, nego zbog besmislenosti. Mislim da sam ih uvijek hvalio na s.com: kvalitet, tempo...
Posto si mi ti jedan od cijenjenijih forumasa, zanimalo bi me da li si ovo gore ozbiljno mislio.

ha,ha,ha,ha,....
ma vidiš bre smajli (a retko ga stavljam),svakako da se šalim.
ti inače (koliko je meni poznato) nikada nikoga i ne napadaš,i jedan si od najmiroljubivijih,samim tim i najpozitivnijih forumaša - jedino mi se čini da nekad i nekad nešto prebaciš Veselom četvrtku (što je sasvim razumljivo,i bilo bi čudno da je drugačije).

Više sam ovde hteo da zezam po pitanju standadrdnog napadanja na LL i njihove cene,kako na scomu,tako i na dw forumu;pa si ti tu izleteo kao inicijalna kapisla.

Nadam se da mi ne zameraš!!
Wink
ZoranC
#607 Posted : 20. prosinca 2016. 17:38:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
Sad mi je lakse, Anto. Da, jedino sto duplam su KIZ VC i LL i ponavljam se kad kazem da su mi oba izvanredna. Cijenim sve forumase koji imaju udjela u izdanju VC i znam da im nije lako i da ih je premalo za sve sto izdaju pa ipak se ljutnem zbog tempa izlazenja, bas zato sto volim to izdanje. Ali ljutnem se i ovdje kad opale po Texu i NN, no to je uvijek sa smijeskom na usnama.

Otkad sam se vratio stripovima vibriram k´o jegulja kad se ocekuju najave, a njih neeema pa neeema...
Ovo sam naveo samo da bih se vratio temi topica iako se ovdje spamanju (naravno i mojem) gleda kroz prste.
brozbiafra
#608 Posted : 20. prosinca 2016. 20:43:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 7.1.2015.(UTC)
Posts: 177
Location: Kutina
ajmo otvorit najave s jednim pilotom ili Texom Cowboy2
Garfield
#609 Posted : 20. prosinca 2016. 20:49:50(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
anto wrote:
ZoranC wrote:
Isprika Dadama za ovo gore boldano. Sad kad to citam i meni zvuci kao uvreda, a to mi nije bila namjera.
Na svim forumima vas hvalim, samo na vasem ne. Hmm.
Odlicna vijest za Zagora.

ne foliraj se zorane BigGrin ,na svim forumimam ih jednako napadaš kao i 90% ostalih forumaša;jedino ih bubo i garfild_mo konstantno brane;eventualno još kad neko brani svoje omiljeno izdanje (kao recimo moja malenkost u slučaja Thorgala).


Krivi Smile Iako polako postaje dosadno uvjek isto tipkati.I ne branimo nikoga, samo govorimo onako kako jeste LOL
SixH
#610 Posted : 20. prosinca 2016. 20:55:33(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.1.2015.(UTC)
Posts: 260
Man
Location: Sesvete
brozbiafra wrote:
ajmo otvorit najave s jednim pilotom ili Texom Cowboy2

"Tex protiv Pajpera" (na primjer)BigGrin BigGrin
ZoranC
#611 Posted : 20. prosinca 2016. 22:56:19(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
SixH wrote:
brozbiafra wrote:
ajmo otvorit najave s jednim pilotom ili Texom Cowboy2

"Tex protiv Pajpera" (na primjer)BigGrin BigGrin
Evo sudjelujem u lotu, iako ovo sto cu postati nije u moju korist pa se nadam da nece biti tako:
Pretpostavljam da ne ide nijedna Zagorova knjiga jer Dado rece da do kraja veljace/februara idu 4 knjige. Ovo obuhvacanje sireg vremenskog prostora izgleda kao "izgovor" sto u sljedecoj turi nece biti nijednog.
Mogao bi jedan DyD, ali rijetko ili nikad nisu izlazili pojedinacno. Znaci nijedan.
Pilot je izasao u zadnjim turama, ali posto se rashuktava Afrika, ide jedan i u sljedecoj turi.
Ostalih sedam izdanja su ono "sareno" sto svi moljakaju, a nikako da izadje, kao npr. Spirou, Ridjobradi, Thorgalova sporedna izdanja i naravno Teeex i NN.
Vidjet cete cuda, kako sve pogodih.
elfarinjo
#612 Posted : 21. prosinca 2016. 9:59:17(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.12.2014.(UTC)
Posts: 20
Location: mostar
Ajmo najave!!!
Hoćemo Riđobradog, Spirou i Fantasio a može i I.R.S.BigGrin
Ljubosamja
#613 Posted : 21. prosinca 2016. 10:20:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.9.2016.(UTC)
Posts: 35
Location: Zagreb
brozbiafra wrote:
ajmo otvorit najave s jednim pilotom ili Texom Cowboy2


E tako se govori! ThumbsUp

Najave otvoriti sa jednim, a zatim nastaviti sa drugim... LOL

I još im u društvo pridodati dva Dylana i eventualno jednog Nick Raidera...
Ljubosamja
#614 Posted : 22. prosinca 2016. 14:42:05(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.9.2016.(UTC)
Posts: 35
Location: Zagreb
Bravo, fenomenalna tura! ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp

Je li to realno očekivati u prodaji ove godine ili tek iza 1.1. ?
ZoranC
#615 Posted : 26. prosinca 2016. 16:17:02(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
ZoranC wrote:
Oooo, iskreno receno, ne nadam se skoro nicemu od navedenog, iako... jos jedan Zagor ne bi bio los. Onda bismo u ovoj kalendarskoj godini, ako se nisam prebrojao, imali ukupno 8 knjiga. Nadam se pozivjeti jos nekih 40-ak godina pa racunajmo sto ce sve izaci u tom roku... Ako Dade ne riknu, sto ono onomad 1Euro rece na nekom topicu. Blink


Evo da privedem temu kraju. Posto je vise puta replay-ano: Ovo gore pomenuto nije izjavio 1Euro nego drugi forumas.
Isprika 1Euru na pomenu njegova imena.
Garfield
#616 Posted : 26. prosinca 2016. 18:54:58(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
ZoranC wrote:
ZoranC wrote:
Oooo, iskreno receno, ne nadam se skoro nicemu od navedenog, iako... jos jedan Zagor ne bi bio los. Onda bismo u ovoj kalendarskoj godini, ako se nisam prebrojao, imali ukupno 8 knjiga. Nadam se pozivjeti jos nekih 40-ak godina pa racunajmo sto ce sve izaci u tom roku... Ako Dade ne riknu, sto ono onomad 1Euro rece na nekom topicu. Blink


Evo da privedem temu kraju. Posto je vise puta replay-ano: Ovo gore pomenuto nije izjavio 1Euro nego drugi forumas.
Isprika 1Euru na pomenu njegova imena.


Unistise te na stripovima, a ti se konstantno nesto pravdas. 1000 ljudi, 1000 ćudi. 1000 žena, 2000 sisa :)
ZoranC
#617 Posted : 26. prosinca 2016. 20:40:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
To je moj nacin zivota. Trudim se da pristojnim rijecima shvatim sto to neke navodi na toliko gorcine. Mislim da sam miljama udaljen od toga da namjerno nekog uvrijedim i provociram. Zato uvijek isprika kad naslutim da je neko uvrijedjen.
Imamo srecu da uzivamo u izobilju stripova za svaki ukus, a opet nam neka dlacica smeta.
Bez problema, uvijek cu biti spreman da pohvalim sve izdavace koji jos imaju snage i volje da se bave ovom djelatnoscu.
vknez
#618 Posted : 27. prosinca 2016. 14:32:16(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 18.4.2012.(UTC)
Posts: 38
znači štanga od Zagora

samo 7 u ovoj godini. najslabije do sada...
Vigabu
#619 Posted : 27. prosinca 2016. 15:16:23(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2015.(UTC)
Posts: 63
Location: Zagreb
Imam blagi osjećaj da sam ispao blesav. Prije podne obišao obje zagrebačke striparnice i NIŠTA od prva 4 iz nove tureConfused
Dado R.
#620 Posted : 27. prosinca 2016. 15:27:08(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Vigabu wrote:
Imam blagi osjećaj da sam ispao blesav. Prije podne obišao obje zagrebačke striparnice i NIŠTA od prva 4 iz nove tureConfused

Mislim da nije bio problem nazvati ih i provjeriti, u medjuvremenu je dostavljeno, no zbog blagdana nismo mogli prije dostaviti.
Users browsing this topic
Guest (22)
151 Pages«<2930313233>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,202 seconds.