Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

151 Pages«<3637383940>»
Sljedeca tura...
Dado A.
#741 Posted : 28. listopada 2017. 23:38:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Ljubosamja wrote:
Moram priznati da mi je baš žao što ove godine niti jedan redovni Dylan Dog nije izdan. Sve da se i nađe neki u posljednjoj ovogodišnjoj turi nakon Interlibera, tempo je razočaravajuć... Bored


Nisi prvi koji je razočaran našim ritmom.Cool
Ljubosamja
#742 Posted : 29. listopada 2017. 8:29:01(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.9.2016.(UTC)
Posts: 35
Location: Zagreb
Dado A. wrote:
Ljubosamja wrote:
Moram priznati da mi je baš žao što ove godine niti jedan redovni Dylan Dog nije izdan. Sve da se i nađe neki u posljednjoj ovogodišnjoj turi nakon Interlibera, tempo je razočaravajuć... Bored


Nisi prvi koji je razočaran našim ritmom.Cool


To mi je jasno, kao što mi je jasna i činjenica da ste vi izdavači i da imate neku logiku kojom se povodite. Ja sam samo kao vaš kupac želio izraziti svoje mišljenje o tempu serijala koji ste zaista marginalizirali, a što u konačnici nije korektno prema onima koji ga prate. Po pitanju nekih drugih serijala koje pratim, npr. Mister No, nemam zamjerke.
Dado A.
#743 Posted : 29. listopada 2017. 9:49:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Ljubosamja wrote:
Dado A. wrote:
Ljubosamja wrote:
Moram priznati da mi je baš žao što ove godine niti jedan redovni Dylan Dog nije izdan. Sve da se i nađe neki u posljednjoj ovogodišnjoj turi nakon Interlibera, tempo je razočaravajuć... Bored


Nisi prvi koji je razočaran našim ritmom.Cool


To mi je jasno, kao što mi je jasna i činjenica da ste vi izdavači i da imate neku logiku kojom se povodite. Ja sam samo kao vaš kupac želio izraziti svoje mišljenje o tempu serijala koji ste zaista marginalizirali, a što u konačnici nije korektno prema onima koji ga prate. Po pitanju nekih drugih serijala koje pratim, npr. Mister No, nemam zamjerke.


Nije točno da smo ga marginalizirali, no iz Vašeg posta bilo je vidljivo kako Vas kao kupca ne zanima razlog zašto ove godine dosad još uvijek nije izašla nijedna nova knjiga redovnog DD-a već ste samo konstatirali kako je “tempo razočaravajuć”, na što sam ja potom jednostavno odgovorio kako “niste prvi koji su razočarani našim ritmom”, bez ikakvih dodatnih pojašnjenja, jer, kao što rekoh, nisam primijetio da Vas zanima zašto je to tako.Smile
Vigabu
#744 Posted : 29. listopada 2017. 21:15:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2015.(UTC)
Posts: 63
Location: Zagreb
Zamolio bih cijenjene D&D (tj. Libellus) za savjet što učiniti u vrijeme Interlibera i izlaska novonajavljene ture? Trebamo li rezervirati kod našeg uobičajenog strip-trgovca navedene stripove i čekati da završi Interliber te ih preuzeti kod njega? Ili možemo osobno navratiti do Vašeg štanda te kupiti odmah na licu mjesta bez rezervacije unaprijed? Nadam se da razumijete naše muke i patnje mladog Werthera po pitanju kupovine...

PS čestitam od srca na MR NO 200 ! Još samo 160ak....
Novikorisnik
#745 Posted : 30. listopada 2017. 7:39:42(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Ništa od novih Nathana za Interliber? Uh, da malo predahne novčanik Laugh
kico
#746 Posted : 30. listopada 2017. 12:01:47(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Novikorisnik wrote:
Ništa od novih Nathana za Interliber? Uh, da malo predahne novčanik Laugh

Iza Interlibera je bombardiranje ThumbsUp
Samsuilunov otac
#747 Posted : 30. listopada 2017. 22:58:16(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.1.2013.(UTC)
Posts: 42
Location: Pleternica
I meni je žao što su Dylani malo zastali ove godine. Baš sam se nekako nadao da će za Interliber izaći koji, ali što je tu je. Nadam se da će se problem (ako ga ima) uskoro riješiti.Smile
Dado R.
#748 Posted : 31. listopada 2017. 0:58:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Vigabu wrote:
Zamolio bih cijenjene D&D (tj. Libellus) za savjet što učiniti u vrijeme Interlibera i izlaska novonajavljene ture? Trebamo li rezervirati kod našeg uobičajenog strip-trgovca navedene stripove i čekati da završi Interliber te ih preuzeti kod njega? Ili možemo osobno navratiti do Vašeg štanda te kupiti odmah na licu mjesta bez rezervacije unaprijed? Nadam se da razumijete naše muke i patnje mladog Werthera po pitanju kupovine...

PS čestitam od srca na MR NO 200 ! Još samo 160ak....

Ja bih svakako rezervirao bilo da je rijec o tvome prodavacu ili ako namjeravas kupiti na standu. Cisto da sve bude na vrijeme...Wink
Ako nemas trajnu rezervaciju kod nekog prodavaca onda mozes napraviti kako zelis, po osobnom izboru.
Ako imas negdje napravljenu trajnu rezervaciju onda svakako sugeriram da istu ispostujes prema svom prodavacu.

Kalamburgud
#749 Posted : 31. listopada 2017. 8:57:35(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 31.10.2017.(UTC)
Posts: 37
Pozdrav svima!
Možemo li dobiti nekakvo službeno pojašnjenje pauze (zastoja) u izdavanju knjiga Dylan Dog u 2017. god. ?
Više od toga, zapravo, radovala bi informacija o mogućnostima nastavka izdavanja navedenih knjiga u budućem razdoblju...Love
(svi smo, naravno, super-zadovoljni DD-Color bibliotekom i ritmom izdavanja iste).

Barem nekakav odgovor u ime nas 300-tinjak koji smo pokupovali većinu dosadašnje naklade DD-a iz redovne serije 1 - 90 ...Blushing Blushing Blushing

Hvala na odgovoru uz izraze podrške u daljnjem radu!
Vigabu
#750 Posted : 31. listopada 2017. 12:18:31(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2015.(UTC)
Posts: 63
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Vigabu wrote:
Zamolio bih cijenjene D&D (tj. Libellus) za savjet što učiniti u vrijeme Interlibera i izlaska novonajavljene ture? Trebamo li rezervirati kod našeg uobičajenog strip-trgovca navedene stripove i čekati da završi Interliber te ih preuzeti kod njega? Ili možemo osobno navratiti do Vašeg štanda te kupiti odmah na licu mjesta bez rezervacije unaprijed? Nadam se da razumijete naše muke i patnje mladog Werthera po pitanju kupovine...

PS čestitam od srca na MR NO 200 ! Još samo 160ak....

Ja bih svakako rezervirao bilo da je rijec o tvome prodavacu ili ako namjeravas kupiti na standu. Cisto da sve bude na vrijeme...Wink
Ako nemas trajnu rezervaciju kod nekog prodavaca onda mozes napraviti kako zelis, po osobnom izboru.
Ako imas negdje napravljenu trajnu rezervaciju onda svakako sugeriram da istu ispostujes prema svom prodavacu.


Hvala na objašnjenju... poštovat ću trajnu rezervaciju kod svog prodavača.
Dado A.
#751 Posted : 31. listopada 2017. 19:38:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
kico wrote:
Novikorisnik wrote:
Ništa od novih Nathana za Interliber? Uh, da malo predahne novčanik Laugh

Iza Interlibera je bombardiranje ThumbsUp


Koji si ti majstor...LOL LOL LOL

ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
Dado A.
#752 Posted : 31. listopada 2017. 20:34:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Kalamburgud wrote:
Pozdrav svima!
Možemo li dobiti nekakvo službeno pojašnjenje pauze (zastoja) u izdavanju knjiga Dylan Dog u 2016. god. ?
Više od toga, zapravo, radovala bi informacija o mogućnostima nastavka izdavanja navedenih knjiga u budućem razdoblju...Love
(svi smo, naravno, super-zadovoljni DD-Color bibliotekom i ritmom izdavanja iste).

Barem nekakav odgovor u ime nas 300-tinjak koji smo pokupovali većinu dosadašnje naklade DD-a iz redovne serije 1 - 90 ...Blushing Blushing Blushing

Hvala na odgovoru uz izraze podrške u daljnjem radu!


Prije svega hvala na podršci i kupovini naših izdanja, Kalamburgude, a evo i odgovora vezano za ritam DD-a u ovoj godini.Smile

Kao što i sami već sigurno znate, naš uobičajeni dosadašnji ritam DD-a bio je 6 knjiga godišnje:

2012. - 6 knjiga
2013. - 6 knjiga
2014. - 6 knjiga
2015. - 6 knjiga
2016. - 6 knjiga

E sad, da, u 2017. još uvijek nismo izdali nijednu Dylanovu knjigu, no razlog za to nipošto nije nekakva marginalizacija ili svjesno usporavanje jer i mi smo prilično nervozni zato što smo još uvijek na broju 30, ali i to će se uskoro promijeniti.Smile

Naime, zbog gooomile novonastalih privatnih obaveza, Bruno Brindisi više nije u mogućnosti crtati specijalne naslovnice za naše izdanje i mi smo, čim smo to doznali, za njegovog nasljednika odabrali sjajnog Pasqualea Del Vecchija, ali... Naravno, uvijek ima neko “ali” jer inače život ne bi bio zanimljiv, zar ne.Smile Ukratko, Pasquale je odmah sa zadovoljstvom prihvatio našu ponudu, no nažalost nije mogao i odmah krenuti s crtanjem naslovnica jer je prije toga morao dovršiti iznimno bitnu epizodu iz Texove mladosti koja je pod naslovom “Nueces Valley” objavljena u 21. maxiju, a koji je u Italiji izašao prije samo 25 dana, odnosno 6.10.2017. ( http://shop.sergiobonell.../nueces-valley-1001681/ ).

Uglavnom, čim je zgotovio navedenu epizodu (negdje početkom 9. mjeseca) Pasquale je krenuo s radom na naslovnicama i dvije su već gotove, a uskoro će biti i još dvije, što znači da nas u sljedećoj turi očekuju minimalno dvije knjige DD-a, a odmah potom i još dvije, no hoćemo li do kraja godine uspjeti objaviti dvije ili četiri to zbilja u ovome trenutku nismo sigurni jer neke stvari doista nimalo ne ovise o nama.

Dakle, ako objavimo samo dvije do kraja godine to znači da smo u kašnjenju četiri komada, ali to ćemo onda ispraviti već na početku 2018. kako bismo se što prije vratili u normalu.Smile Jasno, ako do kraja godine ipak uspijemo objaviti 4 Dylanove knjige to znači da smo u kašnjenju samo dvije, a to je - mislim da ćete se složiti - uistinu zanemarivo.Smile

U konačnici, ono što je uostalom i najbitnije, s Dylanom nema apsolutno nikakvih problema i ubuduće bi sve trebalo ići uobičajenim ritmom od minimalno šest knjiga godišnje. Naravno, ako ove godine izdamo četiri to znači da ćemo ih u 2018. izdati 8, a ako izdamo samo dvije to znači da će ih sljedeće godine izaći deset.Smile Sve u svemu, zbroj Dylanovih izdanja redovne serije u 2017. i 2018. godini bit će minimalno - 12.Smile

I sad, na kraju, još samo jedno malo pojašnjenje, odnosno podsjetnik vezano za naša izdanja: sve što smo započeli - to ćemo i završiti!... I to nije ni malčice upitno!Smile Naravno, katkad se dogode određeni zastoji, ali to su samo iznimke koje potvrđuju pravilo, a naročito su tome izložena izdanja koja imaju neke posebne detalje na sebi kao što su npr. ekskluzivne naslovnice, ogromne obaveze prevoditelja i slično. Sjećam se kad nas je prije nekoliko godina jedan gospodin napao iznerviran kašnjenjem Nicka Raidera te je čak izjavio da odustaje zbog usporavanja, a razlog je bio identičan - viša sila kod izrade naslovnica, ali kad se potom Darko vratio u normalnu kolotečinu i Nick se stabilizirao.

Eto, mislim da nisam ništa zaboravio, a ako jesam - samo pitajte! I drugi Dado i ja smo vam tu na dispoziciji 24 sata dnevno, premda katkad zbog gomile obaveza ne stignemo sve poodgovarati.Smile

Također, kad već pričamo o budućnosti, koristim ovu priliku kako bih pozvao sve vas koji imate bilo kakva pitanja da dođete na naš štand na Interliberu i ondje nas onda pitajte što god želite, a mi ćemo dati sve od sebe da vam damo što preciznije odgovore.Smile Jasno, kupci naših izdanja koji neće moći doći do Zagreba na Interliber uvijek imaju ovaj forum i tu nas mogu pitati apsolutno sve što ih zanima, kako sada tako i uvijek u budućnosti.Smile

I još jednom - hvala do neba na podršci!!!Smile
Dado A.
#753 Posted : 31. listopada 2017. 20:35:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Samsuilunov otac wrote:
I meni je žao što su Dylani malo zastali ove godine. Baš sam se nekako nadao da će za Interliber izaći koji, ali što je tu je. Nadam se da će se problem (ako ga ima) uskoro riješiti.Smile


I nama, vjeruj mi.Smile Ali ne brini, uskoro stiže i Dylan...Smile

P.S. U odgovoru na Kalamburgudov post imaš sve informacije vezano za Dylana.Cool
Samsuilunov otac
#754 Posted : 31. listopada 2017. 23:16:56(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.1.2013.(UTC)
Posts: 42
Location: Pleternica
A, eto, šteta za Brindisija, stvarno su mi bile odlične njegove naslovnice. Bitno je da s Dylanom sve drugo štima. Ja sam zbog Libellusa prestao kupovati kiosk izdanja (uključujući i sva izvanredna izdanja, jer se nadam da će se moći nešto iskemijati s pravima, pa da će i specijali, giganti i sve ostalo jednom doći na red Wink ) tako da bi mi bilo baš bed kad bi se prestalo s tim. Ali, kao što ste rekli već više puta, ne odustajete dok ne završite i toga ste se do sada držali, pa vjerujem da će se tako i nastaviti. Ja ću, recimo, kupovati vašeg Dylana dok god bude izlazio. Smile

PS: hvala na iscrpnom objašnjenju za kašnjenje DD-a.
King Warrior
#755 Posted : 1. studenog 2017. 11:18:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
Bilo bi predobro kada bi uspjeli da zadrzimo tempo od 12 Zagija godisnje.
Ukoliko bi do kraja godine izasle jos dvije knjige, to bi znacilo da bi vec 2021. izasli u tokom godine Divovi dobra i zla. Love
Mozen
#756 Posted : 1. studenog 2017. 11:18:34(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 12.7.2014.(UTC)
Posts: 15
Location: Zagreb
Samsuilunov otac wrote:

hvala na iscrpnom objašnjenju za kašnjenje DD-a.

+1

E sad, ponukan najavom izlaska nova dva albuma nakon s̶t̶o̶g̶o̶d̶i̶š̶n̶j̶e̶ trogodišnje pauze (posljednji su izašli u srpnju 2014.!), ja bih molio makar upola tako iscrpno objašnjenje u vezi Spiroua & Fantasija. Smile
Činjenično je stanje da je ritam izlazaka po godinama do sada bio sljedeći:
2005. - 1 album
2006. - 2 albuma
2007. - Ø
2008. - 2 albuma
2009. - 1 album
2010. - Ø
2011. - 2 albuma
2012. – Ø
2013. – 6 albuma
2014. – 6 albuma
2015. – Ø
2016. – Ø
2017. – (najavljena 2 albuma)
Kao što se vidi, taj ritam bi se mogao nazvati ritmom nereda, tj. jasno je jedino da se iz njega ne da iščitati ama baš ništa, osim naravno toga da ćete i Spiroua i Fantasija a bogami i sve ostale junake, izgurati do kraja. ThumpUp
Dakle, od 2005. do danas izašlo je 20 knjiga (tu nisu uključene ove dvije najavljene, koje tek trebaju izići), što realno gledajući i nije baš obećavajući ritam. Štoviše, moglo bi ga se nazvati i katastrofalnim da nije bilo one dvije plodne godine (2013. i 2014.) kada ste nas divno zapljusnuli sa po 6 knjiga (na čemu vam ljubim nogu neopranu). Pretpostavljam da je to zapljuskivanje bilo zbog isteka rokova za potporu koju ste dobili za njih? Nisam siguran, pa me ispravite ako se varam.
Uglavnom, dosadašnjim ritmom izlazaka, albume oko broja 50 mogli bismo očekivati tek za jedno dobrih dvadesetak godina. Crying
A ono što definitivno bode oči je previše ovih praznih skupova u rubrikama godina. Bilo bi lijepo kada bi taj junak, kao i većina ostalih, imao neki koliko-toliko poznat i donekle ustaljen ritam izlaženja, bilo da su to dvije, tri (ili šest Drool ) knjiga godišnje, a ne da bude prevelikih rupa i da ljudi kao u ovom slučaju čekaju na izlazak sljedećeg albuma preko 3 godine. Jer kod Spiroua se ne radi, kao kod Dylana, o zastoju zbog nemogućnosti crtanja originalne naslovnice od strane nekog autora, a sumnjam da je i neki problem s pravima, pa me zanima koji je razlog za toliku nestalnost u izlaženju albuma.
Ili pojednostavljeno, kakvi su vaši planovi glede Spiroua & Fantasija i koji je neki prosječni predviđeni ritam izlazaka u godinama koje slijede?
Srdačno hvala i svaka vam dala/svaki vam dao! (što god vam više odgovara) Flapper
Dado A.
#757 Posted : 1. studenog 2017. 12:43:24(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Samsuilunov otac wrote:
A, eto, šteta za Brindisija, stvarno su mi bile odlične njegove naslovnice. Bitno je da s Dylanom sve drugo štima. Ja sam zbog Libellusa prestao kupovati kiosk izdanja (uključujući i sva izvanredna izdanja, jer se nadam da će se moći nešto iskemijati s pravima, pa da će i specijali, giganti i sve ostalo jednom doći na red Wink ) tako da bi mi bilo baš bed kad bi se prestalo s tim. Ali, kao što ste rekli već više puta, ne odustajete dok ne završite i toga ste se do sada držali, pa vjerujem da će se tako i nastaviti. Ja ću, recimo, kupovati vašeg Dylana dok god bude izlazio. Smile

PS: hvala na iscrpnom objašnjenju za kašnjenje DD-a.


Bruno je genijalac, to nije upitno!Smile Uostalom, zato su se i odgovorni iz SBE-a, vidjevši njegove naslovnice koje je nacrtao za nas, odlučili upravo za njega prilikom odabira autora za crtanje naslovnica za izdanje Repubblice. A ista stvar dogodila se i s Darkom. Nakon što su se oduševili njegovim naslovnicama Magičnog i Nicka koje je uradio za naše knjige stigla je ponuda za rad na naslovnicama Adama Wilda. A znajući kakav je Pasquale majstor, jasno je da ni tu ništa neće biti upitno.Smile
Dado A.
#758 Posted : 1. studenog 2017. 12:46:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
King Warrior wrote:
Bilo bi predobro kada bi uspjeli da zadrzimo tempo od 12 Zagija godisnje.
Ukoliko bi do kraja godine izasle jos dvije knjige, to bi znacilo da bi vec 2021. izasli u tokom godine Divovi dobra i zla. Love


Desetak godišnje je prosjek, više-manje...Cool

Ali dobar pokušaj lobiranja!BigGrin
Dado A.
#759 Posted : 1. studenog 2017. 13:13:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Mozen wrote:
Samsuilunov otac wrote:

hvala na iscrpnom objašnjenju za kašnjenje DD-a.

+1

E sad, ponukan najavom izlaska nova dva albuma nakon s̶t̶o̶g̶o̶d̶i̶š̶n̶j̶e̶ trogodišnje pauze (posljednji su izašli u srpnju 2014.!), ja bih molio makar upola tako iscrpno objašnjenje u vezi Spiroua & Fantasija. Smile
Činjenično je stanje da je ritam izlazaka po godinama do sada bio sljedeći:
2005. - 1 album
2006. - 2 albuma
2007. - Ø
2008. - 2 albuma
2009. - 1 album
2010. - Ø
2011. - 2 albuma
2012. – Ø
2013. – 6 albuma
2014. – 6 albuma
2015. – Ø
2016. – Ø
2017. – (najavljena 2 albuma)
Kao što se vidi, taj ritam bi se mogao nazvati ritmom nereda, tj. jasno je jedino da se iz njega ne da iščitati ama baš ništa, osim naravno toga da ćete i Spiroua i Fantasija a bogami i sve ostale junake, izgurati do kraja. ThumpUp
Dakle, od 2005. do danas izašlo je 20 knjiga (tu nisu uključene ove dvije najavljene, koje tek trebaju izići), što realno gledajući i nije baš obećavajući ritam. Štoviše, moglo bi ga se nazvati i katastrofalnim da nije bilo one dvije plodne godine (2013. i 2014.) kada ste nas divno zapljusnuli sa po 6 knjiga (na čemu vam ljubim nogu neopranu). Pretpostavljam da je to zapljuskivanje bilo zbog isteka rokova za potporu koju ste dobili za njih? Nisam siguran, pa me ispravite ako se varam.
Uglavnom, dosadašnjim ritmom izlazaka, albume oko broja 50 mogli bismo očekivati tek za jedno dobrih dvadesetak godina. Crying
A ono što definitivno bode oči je previše ovih praznih skupova u rubrikama godina. Bilo bi lijepo kada bi taj junak, kao i većina ostalih, imao neki koliko-toliko poznat i donekle ustaljen ritam izlaženja, bilo da su to dvije, tri (ili šest Drool ) knjiga godišnje, a ne da bude prevelikih rupa i da ljudi kao u ovom slučaju čekaju na izlazak sljedećeg albuma preko 3 godine. Jer kod Spiroua se ne radi, kao kod Dylana, o zastoju zbog nemogućnosti crtanja originalne naslovnice od strane nekog autora, a sumnjam da je i neki problem s pravima, pa me zanima koji je razlog za toliku nestalnost u izlaženju albuma.
Ili pojednostavljeno, kakvi su vaši planovi glede Spiroua & Fantasija i koji je neki prosječni predviđeni ritam izlazaka u godinama koje slijede?
Srdačno hvala i svaka vam dala/svaki vam dao! (što god vam više odgovara) Flapper


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Mozene, odmah da budemo načisto - ti si jedan nenadjebivi BOG!!!ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp

Odavno se nisam ovako nasmijao nekom postu!!!ThumbsUp LOL LOL LOL

Enivej, pitanje oko Spiroua & Fantasija ti je potpuno na mjestu, a odgovor je jednostavan: mi obožavamo jednog, jedinog i neponovljivog kralja funka Dina Dvornika, a naročito njegov album “Kreativni nered”!CoolBigGrin

Okej, šalu na stranu, s ritmom od od cca. dva Spiroua godišnje ni mi nismo zadovoljni i dat ćemo sve od sebe da u godinama koje slijede to dignemo u visine na isti način kao što Viagra diže mlohavu čunu u zrak!BigGrin

Načelno, mislim da su 3-4 albuma godišnje ubuduće sasvim realna opcija, a vezano za one dvije atipične godine (6+6) si u pravu.Cool

Na kraju, velika isprika i tebi i svim ostalim ljubiteljima Spiroua na ovoj nekonzistenciji (a i sebi lupamo po jednu pleskuUUUHHHH!!!Cursing jer smo i sami veliki obožavatelji S&F-a)!AngryBlushing Uglavnom, zasukat ćemo rukave i dati sve od sebe da to u budućnosti ispravimo.Blushing
Mozen
#760 Posted : 1. studenog 2017. 14:21:24(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 12.7.2014.(UTC)
Posts: 15
Location: Zagreb
Dado A. wrote:


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Mozene, odmah da budemo načisto - ti si jedan nenadjebivi BOG!!!ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp

Odavno se nisam ovako nasmijao nekom postu!!!ThumbsUp LOL LOL LOL

Enivej, pitanje oko Spiroua & Fantasija ti je potpuno na mjestu, a odgovor je jednostavan: mi obožavamo jednog, jedinog i neponovljivog kralja funka Dina Dvornika, a naročito njegov album “Kreativni nered”!CoolBigGrin

Okej, šalu na stranu, s ritmom od od cca. dva Spiroua godišnje ni mi nismo zadovoljni i dat ćemo sve od sebe da u godinama koje slijede to dignemo u visine na isti način kao što Viagra diže mlohavu čunu u zrak!BigGrin

Načelno, mislim da su 3-4 albuma godišnje ubuduće sasvim realna opcija, a vezano za one dvije atipične godine (6+6) si u pravu.Cool

Na kraju, velika isprika i tebi i svim ostalim ljubiteljima Spiroua na ovoj nekonzistenciji (a i sebi lupamo po jednu pleskuUUUHHHH!!!Cursing jer smo i sami veliki obožavatelji S&F-a)!AngryBlushing Uglavnom, zasukat ćemo rukave i dati sve od sebe da to u budućnosti ispravimo.Blushing


Nažalost, nisam imao vremena čitati čitav tvoj dugi odgovor, ali sam nabrzaka preletio njime i pohvatao ključne riječi (označene crvenom bojom).

Uglavnom, isprika prihvaćena, ali računaj da će u slučaju vašeg neposluha i neispunjenja obećanja doći do aktivacije tih ključnih riječi. Ili u prijevodu: Ili 4 albuma godišnje ili će biti lupanja mlohavom čunom - načelno! LOL LOL
Users browsing this topic
Guest (23)
151 Pages«<3637383940>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,328 seconds.