Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
NATHAN NEVER GODINA NULTA 1
LL
#1 Posted : 2. ožujka 2017. 18:19:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 5.8.2015.(UTC)
Posts: 342
Location: Zagreb
Sljedeću turu privodimo kraju jednom malom premijerom, a ovog puta riječ je o novom, prvom miniserijalu Nathana Nevera pod nazivom Godina nulta koji je u Italiji objavljen u šest nastavaka u razdoblju od svibnja do studenog 2016. godine.

Scenaristički sve priče potpisao je Bepi Vigna, član izvorne Bande sa Sardinije, a crtež je djelo genijalnog Roberta De Angelisa.

Za sve vas stare ljubitelje Nathana Nevera koji se pitate o čemu je ovdje zapravo riječ, odgovor je prokleto komplicirano jednostavan. Da, upravo tako: prokleto komplicirano jednostavan! Naime, imat ćete priliku ponovno se susresti sa svim temeljnim događajima koji su obilježili Nathanov život, ali oni će biti prikazani u jednome sasvim novom i u nekim slučajevima iznimno uznemirujućem svjetlu. Bit će to svojevrsni “povratak u budućnost”, ali nekim drugim putom... Putom koji nosi brojna iznenađenja... I pripremite se na to da bi brojne stvari koje ste dosad znali o Nathanu Neveru mogle biti... lažne!

S druge strane, oni koji će se putem ovog miniserijala po prvi put susresti s NN-om - nema brige: ovdje se kreće od samog početka, ne izostavljajući pritom ama baš ništa, ali ipak nije riječ o uobičajenom, klasičnom rebootu, nego o jednome ipak malo blažem preispitivanju čija će cjelovita slika biti jasna tek na kraju.

Inače, riječ je o našemu klasičnom 3-u-1 izdanju (naklada je 300 primjeraka), a tri cjelovite epizode koje vas čekaju unutra su:

“Mračni dani” (Bepi Vigna / Roberto De Angelis)
“Početak noći” (Bepi Vigna / Roberto De Angelis)
“Pravi kraj Neda Macea” (Bepi Vigna / Roberto De Angelis)


Na kraju još samo informacija da će regularna cijena NN GN 1 biti 175 kuna, a tijekom prva dva mjeseca izdanje ćete moći kupiti za promotivnih 140 kuna.

Evo kako izgleda NN GN 1:



kasper
#2 Posted : 2. ožujka 2017. 18:46:11(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Bravo bravo Drool
thekide
#3 Posted : 2. ožujka 2017. 18:52:52(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Znači vredelo je što sam na Interliberu pritiskao Dadu da se ovo izda preko reda.Cool

600 tabli De Angelisa odjednom!!!
Praznik za oči!!!
ThumbsUp
bubo
#4 Posted : 2. ožujka 2017. 19:41:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
ufffff koje iznenađenje,,ali koji zadnji cover,,kako moćan crtež
Jerry Krause
#5 Posted : 2. ožujka 2017. 19:43:25(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Ooooooo, srce će me strefiti.

ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
kico
#6 Posted : 2. ožujka 2017. 20:08:44(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
ThumbsUp
AlenT
#7 Posted : 2. ožujka 2017. 20:10:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.11.2015.(UTC)
Posts: 54
Wow!! Love
Jerry Krause
#8 Posted : 2. ožujka 2017. 21:43:30(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
thekide wrote:
Znači vredelo je što sam na Interliberu pritiskao Dadu da se ovo izda preko reda.Cool

600 tabli De Angelisa odjednom!!!
Praznik za oči!!!
ThumbsUp

Pa sve što si dosad rekao iz tog čuvenog susreta iz Interlibera (koji je btw i dalje obavijen velom tajni) se ostvarilo. Šta si Dadi stavio u piće?BigGrin

Nisi mu valjda rekao i da stavi puno reprint knjiga?Flapper
Arbok
#9 Posted : 3. ožujka 2017. 0:03:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
To je to! Drool
laura10
#10 Posted : 3. ožujka 2017. 5:12:45(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
ovo bi se moglo uzetiBigGrin
thekide
#11 Posted : 3. ožujka 2017. 10:42:16(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
Jerry Krause wrote:
thekide wrote:
Znači vredelo je što sam na Interliberu pritiskao Dadu da se ovo izda preko reda.Cool

600 tabli De Angelisa odjednom!!!
Praznik za oči!!!
ThumbsUp

Pa sve što si dosad rekao iz tog čuvenog susreta iz Interlibera (koji je btw i dalje obavijen velom tajni) se ostvarilo. Šta si Dadi stavio u piće?BigGrin

Nisi mu valjda rekao i da stavi puno reprint knjiga?Flapper

Kakve su ti to reprint knjige?Confused
Na žalost mlađih fanova, Libellus nikad nije radio NN reprinte. A ako misliš na knjige sa starim epizodama, onda ti to ne gine.

Objasnio sam Dadi da svi NN fanovi (sa izuzetkom jednog džangrizavca) žele da se prvo zatvori rupa pa onda na nove epizode. Tako da smo dogovorili raspored izlaženja za narednih par godina.
Dakle ići će ovako: 10-21 pa 61, 62...

Strpi se, brzo će to da proleti.Flapper
Novikorisnik
#12 Posted : 3. ožujka 2017. 11:27:24(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
thekide wrote:
Jerry Krause wrote:
thekide wrote:
Znači vredelo je što sam na Interliberu pritiskao Dadu da se ovo izda preko reda.Cool

600 tabli De Angelisa odjednom!!!
Praznik za oči!!!
ThumbsUp

Pa sve što si dosad rekao iz tog čuvenog susreta iz Interlibera (koji je btw i dalje obavijen velom tajni) se ostvarilo. Šta si Dadi stavio u piće?BigGrin

Nisi mu valjda rekao i da stavi puno reprint knjiga?Flapper

Kakve su ti to reprint knjige?Confused
Na žalost mlađih fanova, Libellus nikad nije radio NN reprinte. A ako misliš na knjige sa starim epizodama, onda ti to ne gine.

Objasnio sam Dadi da svi NN fanovi (sa izuzetkom jednog džangrizavca) žele da se prvo zatvori rupa pa onda na nove epizode. Tako da smo dogovorili raspored izlaženja za narednih par godina.
Dakle ići će ovako: 10-21 pa 61, 62...

Strpi se, brzo će to da proleti.Flapper


Meni bi osobno bilo dobro pol-pol Cool Nikad nisam čitao te stare brojeve pa mi je to još uvijek terra incognita, ali su mi jako zanimljivi i nekako zreliji i ovi novi brojevi koje pratimo. Dapače mogu usporiti brojeve nakon 200-og, i popunjavati rupe sa starim brojevima ako ih još bude bilo.
kasper
#13 Posted : 3. ožujka 2017. 12:43:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
stavite veci tiraz ovde, ima.ocas da plane ovo
Jerry Krause
#14 Posted : 3. ožujka 2017. 13:18:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
thekide wrote:
Jerry Krause wrote:
thekide wrote:
Znači vredelo je što sam na Interliberu pritiskao Dadu da se ovo izda preko reda.Cool

600 tabli De Angelisa odjednom!!!
Praznik za oči!!!
ThumbsUp

Pa sve što si dosad rekao iz tog čuvenog susreta iz Interlibera (koji je btw i dalje obavijen velom tajni) se ostvarilo. Šta si Dadi stavio u piće?BigGrin

Nisi mu valjda rekao i da stavi puno reprint knjiga?Flapper

Kakve su ti to reprint knjige?Confused
Na žalost mlađih fanova, Libellus nikad nije radio NN reprinte. A ako misliš na knjige sa starim epizodama, onda ti to ne gine.

Objasnio sam Dadi da svi NN fanovi (sa izuzetkom jednog džangrizavca) žele da se prvo zatvori rupa pa onda na nove epizode. Tako da smo dogovorili raspored izlaženja za narednih par godina.
Dakle ići će ovako: 10-21 pa 61, 62...

Strpi se, brzo će to da proleti.Flapper

Evo ga, Dadine fore s reprint izrazom. Laugh Sve mi se čini da si mu žešću tvar usuo u piće ako budu stare epizode ove godine na repertoaru. Ma kakvo popunjavanje kolekcije, tko ti je kriv što si prodao svoju SD/LU kolekciju pa si zaboravio o čemu se radi.BigGrin

Ove godine s ovakvim ritmom bar do broja 200.Smile
AlenT
#15 Posted : 3. ožujka 2017. 14:19:52(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.11.2015.(UTC)
Posts: 54
Podržavam ideju da se ubrza s izdavanjem starih epizoda kako bi popunili rupu!
hagal
#16 Posted : 3. ožujka 2017. 15:42:48(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.2.2017.(UTC)
Posts: 15
Location: Dalmatia
AlenT wrote:
Podržavam ideju da se ubrza s izdavanjem starih epizoda kako bi popunili rupu!


+1

Imao sam komplet SD i LU i prodao sam ga čim sam krenio s LL Nathanom. Nisam htio čitati epizode na preskok, a i općenito mi se nije svidila ideja da mi na polici stoji malo SC malo HC Nathan Nevera.
Osobno, jedva čekam da se ta prokleta rupetina zakrpa, pa da mogu krenuti s čitanjem Nathana. Ovako ih samo slažem na polici. BigGrin Osim toga, zar nije lijepo vidjeti Specijale 1-15?

Da se mene pita, svaki novi Nathan Never (biblioteka) bi bio kako thekide kaže: 10-21, giganti, almanasi, specijali, alfe i arge pa tek onda ovi 61+
Dado A.
#17 Posted : 3. ožujka 2017. 16:43:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
thekide wrote:
Jerry Krause wrote:
thekide wrote:
Znači vredelo je što sam na Interliberu pritiskao Dadu da se ovo izda preko reda.Cool

600 tabli De Angelisa odjednom!!!
Praznik za oči!!!
ThumbsUp

Pa sve što si dosad rekao iz tog čuvenog susreta iz Interlibera (koji je btw i dalje obavijen velom tajni) se ostvarilo. Šta si Dadi stavio u piće?BigGrin

Nisi mu valjda rekao i da stavi puno reprint knjiga?Flapper

Kakve su ti to reprint knjige?Confused
Na žalost mlađih fanova, Libellus nikad nije radio NN reprinte. A ako misliš na knjige sa starim epizodama, onda ti to ne gine.

Objasnio sam Dadi da svi NN fanovi (sa izuzetkom jednog džangrizavca) žele da se prvo zatvori rupa pa onda na nove epizode. Tako da smo dogovorili raspored izlaženja za narednih par godina.
Dakle ići će ovako: 10-21 pa 61, 62...

Strpi se, brzo će to da proleti.Flapper

Evo ga, Dadine fore s reprint izrazom. Laugh Sve mi se čini da si mu žešću tvar usuo u piće ako budu stare epizode ove godine na repertoaru. Ma kakvo popunjavanje kolekcije, tko ti je kriv što si prodao svoju SD/LU kolekciju pa si zaboravio o čemu se radi.BigGrin

Ove godine s ovakvim ritmom bar do broja 200.Smile


Moje fore?Confused Cool BigGrin
Jerry Krause
#18 Posted : 3. ožujka 2017. 22:29:17(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Evo svečano obećavam neću više ovaj reprint izraz upotrebljavati.BigGrin

A ti malo manje slušaj The Kida.Laugh
CheddarBob
#19 Posted : 3. ožujka 2017. 22:44:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 234
Man
Location: Samobor
Nathana sam čitao samo od Orbitalnih ratova naovamo (i još nekoliko starih SD epizoda još prije 20 godina). Na Interliberu sam napokon nabavio prve knjige, i ovih sam dana namjeravao napokon krenuti od samog početka... no je li onda bolje početi s ovim nego s "Brojem nula", ili ima neka caka zbog čega bih to trebao odgoditi?
SZOCK
Jerry Krause
#20 Posted : 3. ožujka 2017. 23:14:24(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Naravno da ima caka. Prvo moraš pročitati SD/LU razdoblje, tek ćeš onda potpun osjećaj čitanja nulte godine. Jer ovo su kao neke dvije alternativne stvarnosti u kojma će se moći usporediti regularna serija s ovom Vigninim miniserijom.

Baš i mene zanima da li je Vigna u tome uspio. Na s.comu je bio dosta negativan komentar jednog pouzdanog forumaša o ovoj Vigninoj miniseriji, ali s druge strane Dado je samo tako hvali. Kome vjerovati?? E to ćemo uskoro prosuditi. Jedva čekam..
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,122 seconds.