Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
NATHAN NEVER GODINA NULTA 1
CheddarBob
#21 Posted : 3. ožujka 2017. 23:46:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 234
Man
Location: Samobor
Shvaćam. S kojim brojem završava SD/LU razdoblje? (Našao bih odgovor na s.com, ali ovako mi je brže. Blushing) Knjiga #53 bila je prva koju sam kupio, zato sam počeo tamo, ali sad popravljam to.
SZOCK
Dado A.
#22 Posted : 4. ožujka 2017. 1:33:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Jerry Krause wrote:
Naravno da ima caka. Prvo moraš pročitati SD/LU razdoblje, tek ćeš onda potpun osjećaj čitanja nulte godine. Jer ovo su kao neke dvije alternativne stvarnosti u kojma će se moći usporediti regularna serija s ovom Vigninim miniserijom.


Nije rijec o alternativnim stvarnostima, i to je jasno vidljivo iz jednog kadra, ali razumijem i one koji taj kadar uopce nisu skuzili.

Jerry Krause wrote:
Baš i mene zanima da li je Vigna u tome uspio. Na s.comu je bio dosta negativan komentar jednog pouzdanog forumaša o ovoj Vigninoj miniseriji, ali s druge strane Dado je samo tako hvali. Kome vjerovati?? E to ćemo uskoro prosuditi. Jedva čekam..


Ja sam veliki Nathanovac i samim tim sam prilicno subjektivan, ali meni je premisa cijelog miniserijala naprosto genijalna! S druge strane, nekome se mozda nece svidjeti i to je takodjer okej, ali ako netko kaze da mu se “ne svidja jer rusi dosadasnji NN univerzum i kontinuitet” onda to samo znaci da taj netko nije dovoljno pozorno procitao serijal jer takva izjava naprosto - ne drzi vodu.
Dado A.
#23 Posted : 4. ožujka 2017. 1:43:22(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
CheddarBob wrote:
Shvaćam. S kojim brojem završava SD/LU razdoblje? (Našao bih odgovor na s.com, ali ovako mi je brže. Blushing) Knjiga #53 bila je prva koju sam kupio, zato sam počeo tamo, ali sad popravljam to.


Mi smo poceli s knjigom 22 (epizode 63-65), a LU je zavrsio s brojem 62.

A sto se onoga tvoga prvog pitanja tice, bas kao sto je i Jerry rekao, bilo bi sjajno kad bi mogao prvo procitati regularni serijal jer u poznavanju gradiva i lezi bit cijele premise miniserijala Vigna/De Angelis.Cool
CheddarBob
#24 Posted : 4. ožujka 2017. 9:50:24(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 234
Man
Location: Samobor
Onda će tako biti, s tim da meni neće trebati onih 4-5 mjeseci, nego toliko godina (ciklično čitam još 6 drugih serijala: cjelovitu epizodu jednog pa drugog pa trećeg... pa ispočetka).

Drago mi je da sam pitao, drago mi je da ste odgovorili, hvala Dadi A. i Jerryju. BigGrin
SZOCK
kasper
#25 Posted : 4. ožujka 2017. 10:01:06(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
thekide wrote:
Znači vredelo je što sam na Interliberu pritiskao Dadu da se ovo izda preko reda.Cool



cisto da se zna ko je prvi podigao pitanje za ovog natana

http://www.libellus.hr/f...ts&m=24916#post24916
Wilding
#26 Posted : 6. ožujka 2017. 19:49:24(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 18.5.2013.(UTC)
Posts: 36
Man
Location: Rijeka
Odlično!! 😃😃
Jako zanimljiva tura. Mislio sam da ce biti pauza za Nathana, ali ovo je bas iznenađenje!
AlenT
#27 Posted : 7. ožujka 2017. 10:40:57(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.11.2015.(UTC)
Posts: 54
Kada možemo očekivati puštanje u prodaju?
Dado A.
#28 Posted : 7. ožujka 2017. 19:51:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
CheddarBob wrote:
Onda će tako biti, s tim da meni neće trebati onih 4-5 mjeseci, nego toliko godina (ciklično čitam još 6 drugih serijala: cjelovitu epizodu jednog pa drugog pa trećeg... pa ispočetka).

Drago mi je da sam pitao, drago mi je da ste odgovorili, hvala Dadi A. i Jerryju. BigGrin


Nema na cemu!Cool
Dado A.
#29 Posted : 7. ožujka 2017. 19:52:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
AlenT wrote:
Kada možemo očekivati puštanje u prodaju?


Jos nemamo precizan podatak, ali tijekom ovog mjeseca bi definitivno sve trebalo biti vani.Cool

Cim budemo imali neku precizniju informaciju - javljamo!Smile
Odoakar
#30 Posted : 10. ožujka 2017. 13:56:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 19.3.2013.(UTC)
Posts: 52
Location: Zagreb
Ovo postaje smijesno..

"nazalost sve rezervacije su popunjene.
Najbolje da narucis direktno preko Libellusa na sajtu."

Znaci, vec sad nije moguce u ZG striparama rezervirati ova dva broja, pa je opcija Libellus gdje se plaća poštarina.

ludnica.

Dado R.
#31 Posted : 10. ožujka 2017. 16:29:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Odoakar wrote:
Ovo postaje smijesno..

"nazalost sve rezervacije su popunjene.
Najbolje da narucis direktno preko Libellusa na sajtu."

Znaci, vec sad nije moguce u ZG striparama rezervirati ova dva broja, pa je opcija Libellus gdje se plaća poštarina.

ludnica.


Pa moram priznati da i meni postaje smijesno.Smile Iz nekog razloga samo za vas postoje problemi tamo gdje nitko drugi nema problema.
Prvo vam je bio problem rezervirati izdanja jer, citiram vas iz prethodnih postova; "debilno mi slati rezervaciju za strip za koji nismo ni imali datum izdavanja".
Pa sad eto izgleda da zapinje i na rezervacijama i izvlacite valjda neki odgovor iz konteksta. Zasto nam konkretno ne javite gdje je problem?
Hocete reci da striparnica gdje ste inace stalni kupac i kupujete nasa izdanja odjednom ne zeli prihvatiti rezervaciju za nove knjige?
Ako je tako mozete li nam javiti o kojoj striparnci je rijec pa da mozemo provjeriti te informacije.

Sto se tice opcije Libellusa i placanja postarine, da, placa se postarina za iznose manje od 300 kuna, kao sto se placa postarina i kod drugih
prodajnih mjesta (striparnica) ako se izdanja salju postom ili nekom dostavom. Za iznose od 301 kn pa na vise dostava je gratis u cijeloj HR.
U iznimnim situacijama znamo i mi dostaviti izdanja osobno ako je rijec o dostavi u Zagrebu. Dakle sve je stvar dogovora.
Ako postoje problemi oko rezervacija i dostava oni sigurno nisu nerjesivi, samo ako ih se zapravo zeli rijesiti.
Dado R.
#32 Posted : 29. ožujka 2017. 16:32:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Od veceras u prodaji...Smile
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,068 seconds.